איך להכיר את אהבת חייך בפורים?הידעת? מסתבר שפורים הוא חג פורה למציאת אהבה!

פורים הוא אחד מהחגים היותר כיפיים בלוח השנה העברי. עם כל כל הרבה אירועים חברתיים שאפשר לצאת אליהם, ניתנות לנו הזדמנויות כמעט אינסופיות לפגוש את החצי השני שלנו. עקבי אחרי הטיפים שלי, ואולי תפגשי את האחד שלכם בעדלאידע או בכל אירוע פורימי אחר שתתקלי אליו.1. היי פרו-אקטיבית – החליטי שאת הולכת לפגוש מישהו שבאמת יהיה מיוחד עבורך. עם זאת, זכרי - רק בגלל שאת עושה את הצעד הראשון, זה לא אומר שאת צריכה להשתמש בשורת פתיחה שחוקה. מספיק שתלכי לגבר שמצא כן בעינייך, ותגידי משהו כמו : "אני מאוד נהנית מפורים. מה איתך?", כל דבר פשוט כמו המשפט הזה, עשוי להתחיל שיחה ואם הוא לא "זורם" איתך בשיחה, עברי למישהו אחר.

2. ארגני מסיבת פורים – נסי לארגן במשרד שלך החלפות של משלוחי מנות או לארגן מסיבת תחפושות בבית שלך ולהזמין חברים, שיביאו עמם חברים נוספים. יצירתיות, מקוריות וחברותיות הן תכונות מאוד מושכות, ולכן יכול להיות שהציון שלך על המדד הסוציומטרי יעלה פלאים!

עם זאת, יש לזכור שאין דבר יותר מייאש מלהתחיל עם מישהו שממש לא בעניין שלך. לכן, עדיף לך לגשת למישהו רק לאחר ששמת לב שהוא "בדק" אותך בעצמו, ונתן לכיוונך מבט או חייך לעברך, אחרת זה יהיה פשוט בזבוז זמן. כשאת מדברת עמו והוא נשען לעברך, מתעניין ושואל שאלות עלייך, זה ממש אמור לסמן עבורך "אור ירוק" להזמין אותו לצאת!


3. סגרי עסקה – בנים שונאים שבחורות אומרות להן "אנחנו צריכים לצאת יחד מתישהו". אז אם פגשת מישהו חמוד באיזו מסיבת פורים, תהיי קצת יותר ספציפית בבקשה! אם את רוצה לצאת, היי אופטימית - האמיני שתפגשי מישהו שווה, ולכן עלייך לחשוב מראש, ולהכין תוכנית לדייט שתוכלי להציע לו. אם את לא הטיפוס שמתכנן, לפחות היי מדויקת ותציעי יום מסוים לדייט המיוחל. אם לא תעשי כך, הבחור יחשוב שאת סתם היית נחמדה, מנומסת או משועממת ולכן פיטפטת איתו, והוא לא יבין שאת באמת מעוניינת בו. אמרי משהו כמו "אני פנויה ביום חמישי בערב, בא לך לצאת לאיזה פאב בערב?"

4. העבירי קורס/סדנה לילדים – דרך מצוינת להכיר ילדים ואת משפחתם, בטוח כשיש כל כך הרבה ילדים כיום ממשפחות חד-הוריות. זה לעולם לא מאוחר מדי לפגוש את האהבה שאת מחפשת. נסי להעביר למשל סדנת איפור אומנותי, שתהיה רלבנטית מאד לחג.

מצאי את הדרך שבה את יכולה להשתלב בקהילה, וכך גם תתרמי לחברה שבה את חיה וגם תפגשי את האהבה שלך. אם לא בא לכם להתחיל להעביר קורס או סדנה, ואת לא אוהבת להתנדב, קחי קורס אחד בעצמך. והרי איזו דרך טובה יותר יש להכיר אנשים שמתעניינים באותם הדברים שאת מתעניינת ואוהבת לעסוק בהם? בנוסף, אולי תלמדי משהו, ואינטליגנציה זה דבר מאוד סקסי!

5. שחקו עם האחיינים שלך – זה חמוד מאוד שגבר משמרטף, עוזר ומשחק עם ילדים קטנים (וגם אישה:)). לכן, זה הזמן ללכת עם האחיינים שלך לעדלאידע, לשחק איתם בעודכם לובשים תחפושות ולשוב לילדות. זו דרך נהדרת להכיר אנשים!

6. הרחיבי את החיפוש מעבר לאינטרנט – אל תפחדי לפנות לעזרה גם לחברים, קולגות, שכנים, בני משפחה. בזמן שאת קופצת אליהם להביא להם משלוח מנות, היכנסי לשבת לשיחת חולין על הא ודא. ספרי להם בהזדמנות זו שאת מחפשים אהבה. יכול להיות שמישהו מהם מכיר בדיוק את החצי השני שלכם! היתרון הוא שאת גם שולטת בגורלך. ככל שתצאי ותתרגלי יותר דייטים, גם תשתפרי וגם תקרבי אלייך את הבחור/ה נכונ/ה.

אהבת? יישמת? מצאת אהבה בעקבות הטיפים או שיש לך טיפ הורס לחלוק איתי ועם קוראות הבלוג? כתבי לי בתגובות!

חג פורים שמח

יכול להיות שיעניין אותך גם:
עמוד משלוחי המנות שלי בפינטרסט
רעיונות למשחק גמד וענק

No comments