רעיונות להצעות נישואין מקוריות באביבאביב מביא איתו רומנטיקה, ומה יותר רומנטי מהצעת נישואים? במאמר זה תמצאו איך הציעו חברי הקהילה של "נשואים" בנענע (או קיבלו הצעת) נישואים ועוד כמה רעיונות מקוריים.1. עין דומעת ולב שמח:
הוא התקשר והזמין אותי לשעה מאוחרת יותר, לאיזו ארוחה קלילה.
"לקח" אותי למסעדה מיוחדת, רומנטית משהו שהיתה כמעט ריקה, השולחן הוזמן מראש, ואז - בשעה 23.50 בדיוק, זה קרה!
אחז את ידי והציע, ועוד אני קולטת ומתלבטת, נכנסים למסעדה נגן אקורדיאון ונגן סקסופון וחבר זמר חובב, שמתחיל לשיר: "לכל אחד יש את האחת שתסגור איתו מעגל...".
התאפקתי עד "ואת היחידה שלי... בלעדייך..." ואז הדמעות פרצו ועניתי: "כן, אבל בדרכי!"
ברגע זה הוא שלף מכיסו זוג כרטיסי טיסה למקום אקזוטי מאוד, חלום חיי להגיע לשם, ואמר: "תכשיטים לא עושים לך את זה.אבל כרטיס לשם?"

2. שלומי:
קניתי טבעת , וחברה שלה שיתפה איתי פעולה ואמרה לחברתי שהיא באה אליה לעבודה לספר לה משהו דחוף, משם קפצנו לחנות פרחים, הגענו לבניין שלה ואז החברה התקשרה לחברתי ואמרה לה טוב תרדי למטה לסיגריה אני מחכה... חברה שלי יורדת במעלית.. איך שנפתחת המעלית.. מחכה לה שביל פרחים של הפרח שהיא הכי אוהבת , "כלה", פרח אחרי פרח.. ככה 12.. בסוף השביל מחכה לה מכתב עם משחק אותיות חמוד, עם כוכבים וסמיילים, שמכוון אותה לרמז הבא ומשם לרמז הבא.. כל הרמזים במעטפות וורודות, נייר שיש עליו פרחים מכל הצדדים, הרמז האחרון מוביל אותה אליי..
היא כבר עמוסה עם כל הפרחי כלה שהיא אספה בדרך וכל המכתבים מגיעה לפינה שבה אני מסתתר :)
לידי עשיתי לב מעלי כותרת של וורדים אדומים וכרעתי ברך, הושטתי לה ורד שנפתח ואז הטבעת... והשאלה הגורלית...
לפני שענדתי לה את הטבעת אמרתי לה חכי רגע, דפקתי צעקה לחברה שלה שהתחבאה כל הזמן מאחורי הקיר והיא עם הדיגיטלית שלי הנציחה את הרגע :)

3. morans2:
חבר שלי רשם לי עם נרות על הריצפה בבית את הכיתוב "התינשאי לי?"

4. מושיקווו:
קישטתי את כל החדר שלה בבלונים ופיזרתי מלא עלי כותרת של וורדים על הריצפה ועל המיטה וגם פיזרתי מלא נרות בחדר ובכל הבית וקניתי גם בלון אחד ענקי של הליום וקשרתי לו סרט ולסרט קשרתי את הקופסא עם הטבעת, ככה שהבלון היה דבוק לתיקרה והקופסא השתלשלה ממנו.
כתבתי לה גם מכתב ושמתי אותו על המיטה עם כל עלי הכותרת, וגם הכנתי ארוחה סבבה רומנטית ושמתי מוזיקה מתאימה..

5. נעמה המתחתנת:
החבר האלוף שלי בעל הביצים מזהב הציע לי נישואין כשחזרתי מחו"ל עם כל המשפחה, באולם קבלת הנוסעים בבן גוריון... לא שמתי לב אבל סיפרו לי שאנשים שם מחאו כפיים.

6. effy:
הוא הזמין אותי ללכת למזח בנמל הישן בת"א, מקום אהוב עלינו, הלכנו למקום הקבוע שלנו אבל הוא התעקש שנלך ממש על שובר הגלים שם יש בניין קטן ונטוש שאין לי מושג מה הוא עושה שם.
ליד הבניין חיכה לי שולחן קטן ערוך לארוחה, עם עששית שבתוכה נר, כוסות ליין והכל.
הוא הזמין לנו ארוחה מהמסעדה שהכי אהבתי וכך ישבנו לנו באמצע הים ואכלנו את הארוחה הכי רומנטית בעולם.
אחרי הארוחה הוא בא אלי וחיבק אותי, כרע לידי ברך כשהוא שולף מאי שם טבעת יהלום מקסימה ושאל אותי אם אני מוכנה להתחתן איתו.

7. שרוני2003:
היית במשרד, היה חם וכולם היו בלחץ, ובתוך כל הלחץ הבוס שלי קורא לי ומתחיל לדבר איתי על היקף המכירות ואני מוכרחה לצאת מהמשרד רומזת לו שזה לא הזמן אבל הוא ממשיך וממשיך לבסוף קמתי ואמרתי לו ביי מוכרחה לצאת עכשיו...
אני יוצאת ממשרדו ומגלה כי הכל שומם אין איש במקומו וכל הטלפונים מצלצלים בחופשיות אני המומה איפה כולם ולמה לא השאירו נציג שיקח הודעות לפחות?
בתדהמה אני שואלת את הבוס היכן כולם הוא אומר לי אהה יש איזו הרמת כוסית בואי תצטרפי אני מסרבת כי אני מוכרחה לצאת, אני יוצאת ובכניסה למשרד השכן אני מגלה שלט ענק מפרחים ובו כתוב:
"התהיי לי לעולמים?" אני המומה ולא מאמינה מישהו מזנק עליי עם מצלמת וידאו ומהחדר השני מאחור נגש אליי הממי שלי כורע ברך ומבקש את ידי...
ואז אנו עוזבים את המשרד בשמחה ובכייף וממשיכים יום כייף חלומי בת"א...
8. leehee1:
הוא חיכה ליום של הבחינה האחרונה שלי בתואר הראשון, וכשהגעתי הביתה סחוטה אחרי מבחן מתיש ופקק היסטרי מירושלים, הוא רק אמר שצריך לצאת מהר כי אנחנו מאחרים ומחכים לנו... חשבתי שהוא הזמין כמה חברות שלי לבית קפה כי היה לי שבוע קודם לכן יומולדת.... הוא לא סיפר לאן נוסעים, רק אמר שמחכים לנו. כשהגענו לשדה דב כבר הבנתי, אך זה לא ממש נקלט.... חיכה לנו הטייס והעלה אותנו למטוס קטן צבוע אדום-ולבן, וככה המראנו עם השקיעה לטיסה חלומית ואז הוא שלף את הטבעת מהגרב (כדי שלא אשמע את הריץ` רץ`) ושאל "תתחתני איתי?" כמובן שהסכמתי והיו לי דמעות אושר בעיניים... אחר כך, שנחתנו, שאלתי אם הוא חוזר הביתה ומחזיר להורים את האוטו (זו היתה תקופת פסטיבלים לחוצה במשפחתו) והוא אמר שזה בסדר. הוא עשה את עצמו נבהל ששכח להתקשר לאיזה חבר, ובזמן שנהג ביקש ממני להוציא פתק צהוב עם מספר להתקשר אליו... זה היה כרטיס אלקטרוני לחדר במלון גרנד ביץ` בתל אביב שהוא הזמין מראש, ובלילה אכלנו ב"פיצה האט" בטיילת, שם אכלנו בדייט הראשון... היה יום קסום ביותר... ולמחרת נסענו לספר למשפחות.

9. מירית.:
אנחנו היינו על חוף הים, ישבנו והבטנו במים והירח היה למעלה והיה רגע די קסום, עם מילים שקטות והרבה אהבה.
כשקמנו ללכת, הוא ביקש שאפתח את עיניי, אז עשיתי זאת והבטתי מסביב, ובתוך החול חיכו לי מילות ההצעה...

10. jinjon:
הכנתי ארוחה רומנטית לכבוד יום האהבה שהיה ביום שישי שהיה מיד אחרי זה, והיא ידעה שיש מתנה (לכבוד יום האהבה). מאחר ולא רציתי שהיא תבין מיד מה המתנה, יצרתי "מתנת הסחה":
הדפסתי דף יפה שכתוב עליו תרגום בעברית לחלק מהשיר heaven של בריאן אדמס, ועשיתי מזה פאזל עץ יפהפה (יש חנות מדליקה בתל אביב שעושה את זה).
בישלתי את הארוחה, דאגתי שהיא כמובן לא תהיה בבית, וכשהכל היה מוכן (כמובן כולל נרות והכל) צלצלתי אליה שתבוא.
הבאתי אותה הביתה, כאילו בסטייל של מלצר שמוביל אותה לשולחן והכל. נרות, פרחים, מוזיקה טובה, יין..... יופי של ליל אהבה היה מאד רומנטי, המוזיקה שלטה - מרתון שירי אהבה ב"רדיו תל אביב", שפשוט היתה במקום.
בסוף הארוחה נתתי לה את המתנה, ובמקרה ברגע שהיא הרכיבה את הפאזל אז היה ברדיו השיר הזה, HEAVEN...היינו המומים - זה ממש לא היה מתוכנן.
אחרי שהיא פתחה, הרכיבה וקראה, ואמרה תודה וכו וכו, אמרתי לה שזה לא הכל .... הקופסא היתה כבר בכיס (מה אתם חושבים שעשיתי כשהיא פתחה את המתנה?) הוצאתי את הקופסה עם הטבעת, ירדתי על ברך אחת ... וההמשך ברור וידוע

11. מיטי:
אצלנו הכל היה במסווה של יום הולדת...
ידעתי שלכבוד יום הולדתי הוא מכין לי הפתעה, מעבר לזה הוא סירב להוסיף. ביום ההולדת עצמו התארגנתי במהירות ואז לפני שאנחנו יוצאים הוא נותן לי זר פרחים יפיפה לראש מורדים אדומים ו"מצווה" עלי לא להסיר אותו עד סוף הערב...
וכך נסענו לנו לירושלים כשלראשי זר וכל הנהגים מחייכים אלי. הגענו לירושלים והוא נסע ישירות למגדל דוד בעיר העתיקה, פתח לי את הדלת של האוטו בג`נטלמניות לא אופיינית ונכנסנו למוזיאון (מכיוון היציאה) ופתאום אני קולטת שאנחנו נמצאים שם לבד!!! הוא סגר את המוזאון בשבילנו...
טילנו במוזיאון בשעת בין הערביים ( המקום מדהים, למי שלא מכיר) עם תאורה מיוחדת וכו`.
ואת הסיור סיימנו בתצפית מהמגדל כשכל העיר העתיקה נשקפת. ואז הוא מציע שאצלם את הנוף וכשאני מסתובבת לצלם הוא מוציא את הטבעת יורד על ברכיו וההמשך ידוע אבל זה עוד לא הסוף.
הוא הודיע חגיגית שלא חוזרים היום הביתה "???" הוא הזמין סוויטה בבית מלון בירושלים ודאג לי ליום חופש מהעבודה.
כשהגענו למלון כולם ידעו ואמרו מזל טוב, פינקו אותנו בשמפניה ופירות שחיכו בחדר והיו ממש מקסימים. אפילו למחרת כשירדנו לארוחת בוקר כל עובדי המלון ניגשו ומסרו מזל טוב.

12. גל-ים:
איזה יום הוא אומר לי - "תשמעי, יש חתונה של מישהו מהעבודה שלי ביום שלישי, וביום חמישי שלפניו יש מסיבת רווקים בדרום (אנחנו חיים היום בחיפה). מה דעתך שביום שישי תצטרפי אליי לדרום ונעשה סופ"ש כיפי, נטייל קצת, נחגוג את זה שאנחנו חצי שנה ביחד... כל הטיול עלי - אני מארגן הכל"
אמרתי שנשמע לי נפלא, כשהגיע התאריך, הוא באמת נסע לכיוון ערד, ואני נורא ניסיתי לשכנע אותו לא לנסוע, כי הוא רק סיים יום כיף של העבודה שלו בשמונה בערב, ולהתחיל לנהוג לערד בלילה זה די מסוכן - אבל הוא לא הסכים להשאר -ונסע.
למחרת יום שישי אני נסעתי ברכבת לב"ש, ושם הוא פגש אותי בתחנת הרכבת, עם ורד ביד. יצאנו לאוטו, וגם שם חיכה לי זר פרחים על המושב - אבל הוא כזה - תמיד עושה הפתעות קטנות כיפיות, שמשמחות אותי.
נסענו לנווה זוהר בים המלח, ושם הוא הזמין צימר, ממש כיפי, ג`קוזי וכל המסביב, והיה ממש כיף. הלכנו לישון נורא מוקדם, כי ביום שבת תוכנן טיול ארוך של איזה 6-7 שעות לדבריו.
קמנו בארבע וחצי בבוקר, וברבע לשש בבוקר התחלנו לטפס על "צוק תמרור" - בירידות מערד לים המלח. כשהגענו לפסגה (אני חסרת אוויר לחלוטין...), הוא הראה לי נוף בצד אחד של הצוק, ואמרתי איזה יופי, ואז הלכנו לצד השני של הצוק. והוא אומר לי - תראי את הנוף , ואני מתלהבת, והוא אומר לי את רואה - זה השביל שבו נרד אח"כ למטה - ואני חושבת כמה השביל נחמד אבל נראה צר משהו, ומפחיד... ואז העיניים שלי קולטת שמשהו כתוב למטה על השביל... ובראש עובר לי - אה, מישהו כתב פה משהו... מישהו הציע פה נישואין לחברה שלו... זה השם שלי!!! הוא כתב באבנים למטה "גל.. הינשאי לי". הייתי ממש בשוק. אז הוא גם הוציא טבעת יפהפיה, שהוא קנה כבר איזה חודש לפני.
מיותר לציין שלא היתה ולא נבראה חתונה של חבר שלו, או מסיבת הרווקים. הוא נסע לערד, ישן בלילה באוטו וקם בארבע בבוקר כדי לעלות לצוק ואז לכתוב את הכל באבנים, כדי שזה יהיה מוכן כשנבוא בשבת.

13. מריוט:
הייתי בים המלח עם אלמוג חבר שלי, היינו בחדר ופתאום אלמוג הביא לי מכתב כזה עם תמונה שלנו שהוא סרק במחשב, ואני בנתיים קוראת את המכתב בכיף (בד"כ אלמוג כותב לי מכתבים), פתאום אני רואה שהוא מביא לי ורד מפלסטיק ואז הוא פתח את הורד ופתאום אני רואה טבעת: ואז!!! הוא הציע לי נישואין!

ועוד רעיונות להצעות נישואים

ענבר:
14. אפשר לצלם סרט יחד עם עוד חבר ולהשחיל בתוך הסרט את ההצעה.

15. אפשר לקחת תמונות מכל תקופה שלכם ביחד ולשים כל שנה בתוך קופסה, ובקופסה שתייצג את השנה הנוכחית לשים טבעת.

16. אפשר לבקש מחברת אנימציה של סרטים מצויירים שיציירו את שניכם כאנימציות ותוך כדי להכניס את השאלה....

ארילוש שלגיה 21:
16. היה סרט אחד שמישהו שרצה להתחתן עם אישה החליט לבקש מקונדיטור שיכין קוביה גדולה של שוקולד ואגוזי לוז (זה הטעם שהאישה אהבה) ויסגור את זה עם מכסה אך חשוב שיהיה בפנים טבעת.
האישה פתחה את זה והתעלפה.

17. אפשר להשכיר מטוס שיטיס את הדגל "X, האם תינשאי לי?" ותושיט את הטבעת אך חשוב שתדאג שהיא תראה את המטוס....

leehee1:
18. אפשר לשכור שלט חוצות לשבוע ועל המודעה תהיה כתובה הצעת הנישואין. חשוב שהשלט ימוקם במקום מרכזי שהיא/אתם עוברים לידו באופן קבוע.

19. וריאציה קטנה על הרעיון הקודם שראיתי שתופסת הרבה תאוצה: לכתוב עם אבנים "X אני אוהב אותך. התינשאי לי?" על גבעת החול ליד מחלף רוקח (או כל מיקום אחר שמתאים לכם) ולהעיר את תשומת ליבה כבדרך אגב כשאתם עוברים במקום.

20. להגיע לבוש כאביר למקום העבודה שלה ולהציע לה נישואין שם.

21. לקחת אותה למקום בעל משמעות עבורכם, או המקום של הפגישה הראשונה שלכם, להכין מראש סלסלת גבינות, לחמים ויין (וכמובן הטבעת) ולהציע לה שם.

א.ר:
22. אם היומולדת שלה קרב אז תכין לה בתור הפתעה עוגה ועליה תרשום התנשאי לי ותניח טבעת.

לייייייייייייייייאת:
23. תבקש מחברה שתביא אותי למסעדה או לפארק כלשהו, החברה תגיד לה שהיא שניה חוזרת אליה כך שהיא תהיה לבד ואז תבוא על סוס לבן ותציע לה לדהור איתך לחיים משותפים.

א.אורלי:
24. אם יש לך קשרים עם הצופים הם יכולים להכין שלט אש ענק שבו היה רשום "X התינשאי לי" וכשידליקו אותו תדאג שתהיו במרפסת, אפשר במקביל גם להשמיע את השיר "התינשאי לי אהובה" ואז גם לתת לה את הטבעת.

yafit123:
25. ארוחה רומנטית על חוף הים וכריעת הברך.

26. המון בלונים בחדרה ובתוך אחד הבלונים מוחבאת לה טבעת.

לילי25:
27. תזמין אותה לאיזו מסעדה או מקום שהיא הכי אוהבת, תזמין יין והשאר, לבסוף גש למלצר ובקש ממנו להביא את הטבעת בצלחת עם המכסה ותציע לה.

dj צחי אלגיא:
28. ארוחה רומנטית בלב המדבר עם מוסיקה חיה של כינור/סקסופון/חליל צד ופתאום out of the blue כתובת אש ענקית בצבע מסויים : "...התינשאי לי?"

אנונימי:
29. תעיר אותו באמצע הלילה ותסעו לחוף הים ותיקח בתוך תיק בקבוק יין כוסות ועוגיות ובזריחה תשלוף את הטבעת ותציע לה נישואין......

*ירח_סגול*:
30. אם יש לכם אמבטיה - תכין מכתב עם בקבוק והכן לה אמבטיה ריחנית ונעימה.... היא תיכנס לשכשך במים ותפתח את המכתב...

31. להזמין סידור בלונים - שכתוב בו התינשאי לי?

32. לסדר עם עלי כותרת של ורדים - טריים או מיובשים - התינשאי לי?

33. לשלוח לה מייל אנונימי - ששואל התנשאי לי?

מירית.:
34. להביא לה קופסא שווה וגדולה של תכשיט ובתוכה טבעת פלסטיק בצורת לב של ילדים והבטחה לקנות לה אחת ראויה יותר אם היא תסכים.

35. חברה שלי קיבלה קופסא סינית כזו שצריך למצוא איך פותחים אותם בכלל וכשהיא פתחה בסוף חיכה לה מכתב עם הצעה.

36. לחקות את הסצינה בנשים קטנות בה הם שטים יחד בסירה ואיימי אומרת שהם חותרים טוב ולורי מציע שהם יחתרו יחדיו כל חייהם, אבל רק אם היא מחסידות הספר.

37. אם אתה לא מהביישנים אתה יכול להגיד לה שאתה חייב לדבר עם אבא שלה ולקחת אותך איתה, ואז להושיב את האב ולהגיד "באתי לקבל את רשותך לבקש את ידה של בתך" כמו שעשו בימים עברו.

38. בערוץ "24" בטלויזיה יש תוכנית "שירים שאוהבים" שם אפשר לבקש שיר עם הקדשה, ראיתי שמישהו ביקש את השיר "אז מי תרצי שאהיה?" של גידי גוב ובהקדשה הוא כתב "X, מי תרצי שאהיה? אולי בעלך? Y"

~האגי~:
39. כל היום של הצעת הנישואין תפנק אותה, קח אותה למקום שהיא רצתה ללכת, תשקיע בה, תן לה יום של פינוק! לפני שהיא מגיעה הביתה [בהנחה שאתם גרים יחד] תמלא לה אמבטיית חלב [כן כן! כמו קליאופטרה] ותשים נרות מסביב , עלי כותרת של וורדים בתוך החלב... אחרי כל זה , תיקח אותה למקום שקט, כרע ברך ותציע לה נישואין!

המעוניינת:
40. מהסרט "בדיוק כשהתאהבנו" - היא באה הביתה ורואה קופסת ענק עטופה, היא פותחת את העטיפה והקופסא ומוצאת שם עוד קופסא וכך היא מוצאת קופסא בתוך קופסא עד שהיא מגיעה לקופסא קטנה - קופסת טבעות, היא פותחת אותה בהתרגשות אבל הקופסא ריקה ואז לפתע מאחוריה החבר שלה אומר לה "תקבלי אותה רק אם תגידי כן".

41. עוד רעיון למזכירות: לבקש ממנה שתדפיס לך מסמך, אתה נותן לה טיוטה. ההתחלה היא באמת

מריוט:
42. לקחת אותה לסרט ופתאום לאחר כמה דקות עוצרים את הסרט, המסך יורד ושני חברים עולים על הבמה עם שלט ענק ובו רשום: "X, התינשאי לי אהובתי?", וברקע השיר של רגב הוד "התינשאי לי".

43. בשידור חי כמו למשל דודו טופז (קצת נדוש).

44. שידור ברדיו.

45. להזמין את כל החברים שלה למסעדה ולומר שיש יום הולדת לחבר ופתאום אתה עולה על השולחן ומציע לה נישואין.

*קרדיט לפורום "נשואים"-נענע

No comments