איך להפתיע אותה עם טבעת (או כל תכשיט אחר)?

איך להציע נישואין


עונת האביב היא עונה החיזורים והיא גם מסמלת את תחילת עונת החתונות. חושבת להפתיע אותה עם טבעת? הנה כמה רעיונות רומנטיים עם תכשיטים שתוכל לאמץ כדי להפתיע אותה
בובה של הפתעה


אם בת הזוג שלך אוהבת בובות פרוותיות, אין ספק שזו הדרך שתכבוש את ליבה. קנה לה בובה בצורה של החיה / הדמות האהובה עליה. זה יכול להיות בובה בדמות כלבלב או בובה של מיקי מאוס. השתמש בדבק חם והדבק עליה את הקופסה של הטבעת או של התכשיט שאתה מעוניין לתת לה.

ההפתעה הכי לא צפויה

האם יש קופסה שהיא משתמש בה על בסיס יומיומי, למשל - הקופסה של הקורנפלקס? אם כן, זה יכול להיות מאוד נחמד אם תחביא בתוכה את הקופסה של הטבעת או של התכשיט. היא לא תבין מאיפה זה בא לה, אבל תהיה בטוח שהיא ממש תשמח.

מילים זה כל מה שצריך

יש לכם שיר שהוא "השיר שלכם", או אולי בכל פעם שאתה שומע שיר ברדיו זה גורם לך לחשוב עליה, או אולי אתה כותב למגירה, ובעצם אתה משורר מוכשר? כל מה שצריך זה לקחת את הקופסה של הטבעת או של התכשיט שאתה מעוניין להעניק לה, ולעטוף אותה במילים של השיר שהכי עושה לך את זה, ושהכי ידבר אליה.

מתנה מחיית המחמד זה ממש נחמד!

אם החלטת לקנות לה שרשרת או אולי אפילו צמיד, ולא טבעת - הרעיון הזה הזה בשבילך.  אימצתם ביחד חתול או כלב? את השרשרת או את הצמיד תענוד על החבר הפרוותי שלכם, וכשהיא תבוא, הוא יילך לקראתה, והיא תראה את התכשיט עליו. רצוי לחבר לתכשיט פתקון קטן שעליו כתוב "בשבילך" או "ממני באהבה אלייך" או כל דבר אחר שעולה לכם לראש.

No comments