אחסון נעליים: כי נעליים קונים מהר

נעליים יש לכל אחד מאיתנו בארון. למעשה יש לרבים מאיתנו יש כמה וכמה זוגות, והערימה רק הופכת לגדולה יותר ויותר ככל שהשנים חולפות. פעמים רבות אנחנו משליכים את הקופסאות שעמן רכשנו את הנעליים ואט-אט הנעליים מתבלגנות, הולכות לאיבוד וכל בוקר מתחיל במסע חיפושים מייגע אחר הנעל החסרה. למזלנו, כיום ישנן כמה פתרונות אחסון מעולים לנעליים שבהחלט יכולים לעזור לכל אחד לשמור על הסדר. העניין הוא למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבור כל אחד ואחת מאיתנו. החלטתי לסקור בפניכם חלק מהפתרונות הפופלאריים ולספר לכם על השיטה המועדפת עליי.

שיטות לאחסון נעליים 

1. אחסון נעליים בקופסאות. זוהי השיטה שעובדת עבורי הכי טוב.
א) אם אתם מעוניינים לשמור על הסביבה או שאתם מעונייים לחסוך כסף ולא לקנות במיוחד קופסאות מיוחדות לאחסון נעליים, הדרך הטובה ביותר היא לשמור את הנעליים בקופסה המקורית. על מנת לא לפתוח את כל הקופסאות בשביל להיזכר מה יש לכם בדיוק בכל קופסה, ניתן להדביק על הצד של הקופה הפונה כלפיכם בעת פתיחת הארון תמונה שצילמתם של הנעליים. זול ופשוט. 
ב) אבל קיימת עוד אופציה מפתה למדי בדמות קופסאות שקופות לאחסון נעליים. אני למשל הזמנתי מכאן סט של 10 קופסאות שקופות לאחסון נעליים במחיר מצחיק של 120 ש"ח (כולל משלוח בדואר רשום). לא התאפקתי וממש נדלקתי על הרעיון שכל הקופסאות הן בדיוק באותו הגודל וניתן לראות דרכן בבירור כל נעל ונעל. בקיצור - מומלץ בחום!
וככה זה נראה בתוך הארון שלי:

2. מתקן נעליים. באותו אתר ראיתי גם אופציה אחרת - מתקן נעליים המאפשר לאחסן בנוחות עד 30 זוגות נעליים. יתרונו בכך שהוא אינו תופס מקום רב וניתן לאחסון בכל חדר, אפילו בתוך ארון הבגדים!  המחיר משתלם  - רק 149 ש"ח ובמשלוח חינם!
3. מתלה נעליים לדלת. את פתרון האחסון הבא ניתן להרכיב בקלות על כל דלת. הוא מתאים ל- 36 זוגות נעליים וגם הוא חסכוני ביותר מבחינת מקום. המחיר באתר הזה כ- 200 ש"ח.  
4. ארגונית נעליים לדלת. ורסיה אחרת, אשר מתאימה ל- 12 זוגות נעליים וניתן לתלות אותה על הדלת.  עלותה כ- 35 ש"ח.
5. מדפי נעליים לתלייה בארון. המדפים האלה הם עשויים בעיקר מבד וניתן לתלות אותם בכל ארון. הם מגיעים במגוון צבעים. עלותו כ- 79 ש"ח.
6. מעמד פלסטיק לנעליים. אחת האופציות הפחות מוצלחות בעיניי. מתאים לאחסון של 9 זוגות נעליים. עלותו כ- 45 ש"ח.
7. ארגונית אחסון מיוחדת לנעליים. מדובר בארגונית בד עם כיסוי פלסטיק שקוף הנסגר על ידי רוכסן להגנה מפני לכלוך ואבק. מתאימה לאחסון של 12 זוגות נעליים. ניתן לאחסן מתחת למיטה או בתוך הארון. מתאים גם לאחסון בובות, צעצועים, צעיפים, גרביים, תחתונים וכו`. יש לה ידית אחיזה שמאפשרת לשלוף אותה בקלות מתחת למיטה או לתלות אותה בארון. המחיר באתר הזה 39 ש"ח.
8. גלגל לאחסון נעליים. עיניכם רואות נכון. לא מדובר במתקן לאוגר או במאוורר. מדובר בפתרון מודרני ונייג לאחסון נעליים בצורת גלגל. ניתן לאחסן בו כ- 30 זוגות, עד מידה 44. המוצר מגיע בגוון צבעים ועשוי מחומר עמיד במיוחד. כל מה שנותר הוא לסובב ולשלוף את הזוג המבוקש. המחיר באתר הזה - 229 ש"ח. 
9. סולם נעליים. אם יש לכם סולם ישן ורעוע שאינו משמש אתכם יותר, תוכלו להשתמש בו לצורך אחסון נעליים או כל דבר אחר: תיקים, צעיפים, כלי מטבח, ספרים ועוד. 
התמונה לקוחה מכאן ועוד רעיונות יש גם פה
עוד רעיונות לאחסון נעליים:

No comments