איך לקבל כסף בחזרה על קניות באיביי באמצעות איבייטס


באתר שלי אני ממליצה על מוצרכים רבים שניתן לקנות דרך איביי. חשוב שתדעו, שלמרות שהמחירים ב- ebay זולים, ישנה אפילו אפשרות לחסוך עוד קצת כסף, ובפוסט הזה רציתי להכיר לכם את האופציה הזו.


ebates הוא אתר שעובד על עיקרון הקאש-בק (החזר כספי לשימוש חוזר). למה הכוונה? על כל קנייה שתעשו דרך הקישור הזה, תוכלו לקבל כסף לקנייה חוזרת. למה הם עושים את זה? כי הם גם מרוויחים מהעניין. הם רשומים כשותפים של אתרים גדולים בארה"ב, כמו  BOOKING ,EBAY, AMAZON, BATH & BODY WORKS, EXPDIA ועוד כ- 1,700 אתרים גדולים ומוכרים, וברגע שלקוחות נכנסים באמצעות הקישור שהם מספקים - הם מקבלים אחוז מסוים מתוך העסקה, ומן הסתם, ככל שהם מפנים יותר לקוחות, כך העמלה שלהם גדולה יותר. במילים אחרות - כשאתם קונים, כולם מרוויחים!


הסבר כללי על האתר

ככה נראית הכניסה לאיבייטס. בשורה הלבנה העליונה אתם כותבים את החנות שאתם מעוניינים לקנות בה, למשל AMAZON. 

http://www.ebates.com/rf.do?referrerid=SvICKhUqdsR0669Qf9X%2Bzg%3D%3D&eeid=26471

לאחר שתקליקו על זכוכית המגדלת, איבייטס יוביל אתכם לדף הספציפי של האתר שבו אתם מעוניינים לקנות, במקרה שלנו ל- AMAZON. בעמוד זה תקבלו פירוט על ההחזר שאתם צפויים לקבל ואפילו תקבלו קופונים שיכולים להוזיל לכם את עלות הקנייה. כדי לגשת לאתר ולבצע את הרכישה, יש ללחוץ פשוט על האתר SHOP NOW. סימנתי לכם אותו בחץ ובריבוע בצילום המסך:


זהו, אתם מועברים לאתר שביקשתם ובמידה ותבצעו עכשיו רכישה, חלק מהכסף יוחזר אליכם. במקרה הספציפי של AMAZON, נכון לעכשיו יש 3% החזר.

הערה חשובה: יש לציין שאחוזי ההחזר משתנים מחנות לחנות, ובדרך כלל באיביי ההחזר הוא של עד 2% מכלל העסקה. הכסף ניתן למשיכה החל מסכום של 5.01$ ומקבלים אותו במרוכז, אחת לרבעון, ישירות אל חשבון הפייפאל שלכם. 

החלק החשוב הוא להקפיד לבצע את הקניות אך ורק דרך הקישור שתקבלו, אחרת לאיבייטס לא תהיה אפשרות לדעת על העסקאות שאתם מבצעים, ולא תתוגמלו.

איך לא לשכוח? אני למשל שמרתי את הקישור שקיבלתי בסרגל המועדפים שלי, ובכל פעם שאני מעוניינת לקנות משהו, אני מקליקה על האייקון שנמצא כל הזמן באזור הראייה שלי.איך זה עובד?
  1. קודם כל מקליקים ונרשמים בחינם לאתר ebate
  2. בכל פעם שאתם מעוניינים לקנות משהו באינטרנט, בדקו אם החנות מופיעה ברשימה של האתר.
  3. אם כן, היכנסו דרך הלינק שקיבלתם, רכשו את המוצר ותקבלו החזר.
שימו לב - ברישום הראשוני לאתר תקבלו גם בונוס: 5$ שמתווספים ישירות לחשבון שלכם באתר!

* גילוי נאות: כשאתם משתמשים בלינק שפרסמתי במאמר זה, ונעזרים בשירותי ebates, אתם מקבלים הנחות, וגם אני מקבלת עמלה קטנה. עם זאת, חשוב לי להדגש שמדובר בשירות שניסיתי אותו בעצמי וראיתי שהוא אכן יעיל. אני משתמשת בשירות כבר למעלה משנה ומאוד מרוצה. אם אתם בוחרים להירשם לשירות ולנסות אותו, אשמח מאוד אם תבצעו את ההרשמה דרך הקישור שפרסמתי בפוסט. זה מאוד יעזור לתמוך באתר שלי :)


No comments