מבחן סקין פרפקשן של לוריאל פריז: איך ייראו הפנים שלי בעוד שבוע?במסגרת חברותי במעדון מובילי הדעה של לידרס, פנו אליי כדי להשתתף בפעילות מפנקת במיוחד לעור הפנים שלי בשיתוף עם אחת מחברות הקוסמטיקה המוכרות והמצליחות ביותר בעולם - לוריאל פריז.

קיבלתי לידי קרם מבית L'OREAL PARIS - סקין פרפקשן (Skin Perfectionׂ) - קרם יום המגיע בקופסה בגוון פוקסיה עז ונוצץ - אחד הצבעים האהובים עליי!

מדובר במוצר אחד מתוך סדרת הטיפוח הראשונה מלוריאל פריז, בעלת אפקט מתקן למראה עור מושלם. הסדרה מותאמת לנשים צעירות ומשלבת רכיבים פעילים המסייעים בשיפור מראה העור.

והנה הפרסומת לסדרת המוצרים, בהשתתפותה של בלייק לבלי המתוקה:


ניגשתי לדואר, וקיבלתי חבילה. בתוכה היתה קופסת אריזה עם סוגר בצורת פרפר, ובתוכה חיכה לי המוצר. על הקופסה הורודה והמקסימה של קרם הלחות שקיבלתי, מודפס שחור על גבי ורוד, הסבר המבטיח שלאחר שימוש בקרם אהנה ממרקם עור אחיד יותר ומנקבוביות מכווצות, ומראה העור יראה חיוני ובריא יותר. מה ההגיון שמאחורי זה? ובכן, בשנות ה- 20 וה- 30 שלנו, מסתבר, כי עורנו אמנם צעיר, אך לא מושלם: סימני מתח, עייפות ואורח חיים לא מאזן עלולים לפגום במראה העור. לוריאל פריזה פתחו מענה הוליסטי, המפק מענה ב- 3 הבטים הנוגעים לקבלת מראה עור מושלם: נקבוביות, מרקם וגוון. החדשנות בקרם היא ברכיב pelrline-P ו- L.H.A המסייעים בתיקון ובשיפור מראה העור בכל אחד מההבטים שצוינו לעיל. 

התוצאות הנראות לעין:
לאחר דקה - העור מועשר בלחות ומרגיש רך ונעים כמשי.
לאחר כשבוע - הנקובוביות נראות מכווצות
לאחר כחודש - העור נראה חלק, אחיד ובעל מרה מושלם.
84% מהנשים שהשתתפו במחקר ראו את ההבדל!

מחקרים הוכיחו כי לאחר שבוע התנסות בקרם הלחות, מראה מרקם העור נראה חלק יותר ובעל גוון זוהר יותר. כמו כן, ניכרת הפחתה במראה הקמטוטים בקרב מרבית המשתמשות. חשוב לציין כי המוצר נבדק דרמטולוגית על כל סוגי העור. המרקם קליל, נעים ונספג במהירות.


בפעילות זו התבקשתי לבחון ולהעריך את קרם הלחות מסדרת סקין פרפקשן.
במסגרת מבחן הסקין פרפקשן, עליי למרוח את הקרם על הפנים והצוואר במשך שבוע ימים' בוקר וערב, ובסיום לבצע הערכה עצמית לעורך ולבחון 3 פרמטרים:

1.האם מרקם עורך חלק יותר
2.האם גוון עורך זוהר יותר
3.האם ניכרת הפחתה במראה הקמטוטים

מסקרן לראות מה התוצאות, לא?
כבר פתחתי את הקופסה, התמוגגתי מהריח הנפלא ומהמרקם הנעים, ועכשיו כל מה שנותר לי לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות ולחכות בסבלנות לתוצאות.

ככה הפנים שלי נראות היום:אעדכן אתכם בעוד 7 ימים לגבי התוצאות ואבחן אם הוא אכן עמד בציפיות.

No comments