שטראוס מפתיעה עם פריכיות ביס של אנרג'י בטעמים שגם ילדים אוהבים!


סדרת פריכיות הביס של אנרג'י ממשיכה לחדש, והפעם עם 2 טעמים חדשים שגם ילדים אוהבים: וניל ותות. למי שלא מכיר את הנשנוש האנרגטי, זוכה פרס מוצר השנה 2014, אספר כי מדובר בחטיף ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים אשר מכיל דגנים מלאים וסיבים תזונתיים, שהם כל כך חיוניים לתזונה נבונה. כמו כן, שווי החטיף עומד על רק כ- 100 קלוריות לשקית של 25 גרם, מה שהופך אותו לנשנוש בריא סתם כך כי מתחשק, או בשעות הקשות של יום עבודה, שבהן המפלס האנרגטי יורד. אפשר גם לנשנש בכיף מול הטלוויזיה, כי זה חטיף יחסית דל קלוריות, שבהחלט יכול לספק מענה על הרצון שלנו לנשנש משהו קטן מול הטלוויזיה, מבלי להרגיש רגשות אשם. 

לרגל השקת הטעמים החדשים קיבלתי את הסדרה להתנסות, כדי שאחווה את דעתי על הטעמים החדשים, וגם כדי שאכיר גם את הטעמים הקיימים: 5 דגנים, בננה, סוכר חום וקינמון. 

 אז מה הטעם שאני אהבתי? ובכן, מה אומר ומה אגיד? כנראה שאני עדיין ילדה בנפשי, כיוון שמכל חמשת הטעמים הכי אהבתי את החטיף החדש שמגיע בטעם וניל מתקתק שמשאיר בפה טעם של עוד! עם זאת, כל החטיפים פריכים וטעימים, עם ריח מפתה שקשה לסרב לו. אהבתי גם את המרקם של האריזה, אם כי אולי היה צריך להתאים אותה יותר לכמות הפריכיות שבפנים. באופן אישי אני אוהבת את הרעיון שלא צריך לבחור בין בריא לבין בריאותי: פריכיות אנרג'י הם בדיוק האיזון המושלם והנכון בין שתי הדרישות האלה. 
לצערי, כבר שבועיים שאני חולה ולא יכולתי לתת לאחיינים שלי להתנסות גם כן במוצר, אבל מההיכרות שלי עמם - אני בטוחה שהם היו אוהבים ומתלהבים גם כן.

השורה התחתונה: בהחלט כדאי - גם לילדים וגם למבוגרים!

No comments