לרגל יום המשפחה: קופון מתנה לקפסולות כביסה של אריאל


מי אצלכם אחראי על מטלות הבית: האישה או הגבר? באריאל החליטו שלרגל יום המשפחה, הגיע הזמן להשיק את מהפיכת הכביסה של אבות בישראל ומחלקים עשרות אלפי קפסולות לכביסה 3 ב- 1 לגברים שיצהירו שהם מוכנים לעשות גם כביסה.

השבוע נתקלתי באינטרנט פרסומת מפתיעה: טל ברמן, אחד ממגישי הרדיו האהובים עליי בכל הזמנים, אב ל- 4 ילדים, הפך לפרזנטור של אריאל כדי להוביל את מהפכת הגברים בעולם הכביסה. אויש, כמה שחיכיתי לזה! מדי פעם יצא לי להקשיב לקיטורים שלו בתוכנית הבוקר על כמויות הבגדים שעוברות בבית שלו, ועל כמה חשוב להקפיד כל יום לקפל ולכבס, כי אחרת יש להם הר בגדים שפשוט מונע מהם לתפקד, ואיך הוא מקפל את המכנסיים והחולצות שסיימו להתייבש בחוץ, וצופה בכדורגל כי זה מפיג את הבאסה. אני יכולה להזדהות איתו לגמרי. אמנם בבית שלנו אנחנו רק שניים, אבל גם אצלנו נוצרים הרים בתוך הבית יש מאין. 

גברים ממאדים ונשים מנוגה?
אבל אז הוא אומר בפרסומת את המשפט הזה: "נשים מחזיקות בטריטוריות של הכביסות, ולא משחררות - כי הן לא סומכות על הגבר".  למעשה, לפי הפרסומת רק 11% מהגברים אחראים על הכביסה בבית, כי הנשים פשוט לא סומכות עליהם שיידעו להפריד בין הבגדים, סוגי הבדים ושלא ידעו להפעיל את התוכנית הנכונה. חבל שהפרסומאים הטילו את האשמה עלינו הנשים... האם אלה באמת אנחנו שאשמות בכל שלא אפשרנו לגברים שלנו לעשות ספונג'ה, לאבק או לכבס? האם גברים דורשים שוויון במטלות הבית כפי שנשים דורשות שוויון בתחום הקריירה? יוזמים מהלכים כמו שאנחנו יזמנו כדי להגיע ליהנות מהזכויות שלנו? אני בספק.כשערימות הכביסה מצטברות בסל הכביסה, מי מפנה אותן אל המכונה? מי תולה? מי מוריד ומקפל? ומי מסדר בארונות? מסקר מהיר שערכתי בין המכרים שלי - התשובה היא ברורה: האישה. ומעולם לא קרה שהיא סירבה לבקשתו של הגבר שבחייה לעזרה, כי הוא מעולם לא ביקש... לכל היותר הוא "עזר" כשהוא התבקש. מעולם הוא לא יזם בעצמו כדי להפתיע או להקל...


אבל נראה שגברים לא אוהבים להתעסק בכביסה, גם אם זה כולה להכניס את הבגדים למכונה, להוסיף קצת חומר וללחוץ על הכפתור. פעולה שנראית כל כך פשוטה וטריוויאלית, אבל משום מה - דחויה. אמנם כן, גברים נעשים יותר ויותר שותפים למטלות הבית השוטפות, אך ממש לא שותפים מלאים. למעשה הסקר שערך מכון המחקר "מדגם" מראה שאחת המטלות שעדיין הם לא ממש שותפים בה היא כביסה: הם מוכנים להשתתף בהחלפת חיתולים (78%), בקניית מצרכים (75%) ובבישול (54%) ואילו רק 11% (!) מהאבות אחראים על הכביסה בבית. ובכל זאת - לרגל יום המשפחה החליטה אריאל - אחת החברות המובילות והמוכרות ביותר בתחום ניקיון הבגדים - שהיא מעוררת מהפכה: מהיום - גברים בישראל גם מכבסים! 


בסופו של דבר זה לא משנה מי עושה כביסה, כל עוד שניכם בסדר עם ההחלטה שקיבלתם
לרגל החגיגות, אריאל מחלקת עשרות אלפי קופסאות בגודל מלא עם כדורי ג'ל בטכנולוגיית 3 ב- 1 (ניקיון, הסרת כתמים והענקת ברק) לגברים המוכנים להצהיר על ה- Wall האישי שלהם בפייסבוק שהם מכבסים.

את אריזת המתנה לקבל חינם בסניפי סופר-פארם. יש ללחוץ על כפתור ההצהרה שבמיניסייט של המבצע ולהדפיס את השובר שיתקבל ישירות למייל.


נ.ב. אם בכל זאת אתן אלו שמכבסות והולכת לקניות בסופר - תרגישו חופשי גם כן להשתמש בקופון.No comments