פינוק חדש על המדף: לילי טריפל קומפורט - השילוב המושלם בין רכות ואיכות


לפעמים זה נדמה לי שאני במירוץ מטורף אחרי הזמן. בקושי מסוגלת לאחוז בו, והוא חומק ממני בקלילות. אבל אז מגיע לו יום חמישי...

כמה שאני אוהבת את ימי חמישי! במיוחד את הרגע החמקמק הזה שבו אני יוצאת מהעבודה ומחתימה את הכרטיס בשעון הנוכחות! הסופ"ש שלי מתחיל בשנייה שאני מגיעה הביתה: מכינה לי כוס תה מרגיע, בזמן שהדוד מחמם את המים, משחקת כמה דקות עם פרודנס החתלתולה, נכנסת לאטרף של ניקיונות ובישולים (רק כדי לסמן וי ולהתחיל את הוויקנד בראש שקט) ואחר כך טובלת באמבט קצף מלטף וחם, לא לפני שטרחתי לשפוך אל תוכו כמות נדיבה של מלח אמבט. מנתקת את הסלולר שלי, לוקחת לי מגזין אהוב ופשוט נרגעת. עושה שיפט-דליט על ענייני היומיום ונושמת עמוק. מרגישה את השרירים נרפים, הנפש מוצאת את מנוחתה, והמיינד מתחלף למוד של שישי-שבת. 

כולנו עמוסות: בלימודים, בסידורים, בבישולים, בניקיונות ובסידורים וחלקנו גם עם ילדים. מי אמר שגרע? אין, הדרך היחידה לצלוח את הדרך ולצאת מהבאסה, היא "לתבל" את סדר היום שלנו גם בדברים שעושים לנו טוב על הלב.

זה לא חייב להיות משהו יקר, לפעמים גם שיחת טלפון עם חברה יכולה להעלות לנו חיוך על הפנים או סתם איזו תוכנית טלוויזיה שנתקלנו בה במקרה (האנטומיה של גריי, למשל, זו אופציה טובה!). מזל שיש רגעים שאנחנו יכולות מדי פעם להקדיש לעצמנו, להתפנק ולצבור אנרגיות לקראת הצעד הבא שעלינו לעשות, להתענג על הדברים הקטנים שעושים את ההבדל וממלאים את הנפש. למשל, נייר הטואלט שאנחנו משתמשות בו.

השבוע קיבלתי מחוגלה את המוצר החדש שלהם: לילי טריפל קומפורט - נייר טואלט תלת שכבתי, עדין ואיכותי עם רכות נעימה שמפנקת בשירותים וגם במקרים שסתם סובלים מנזלת, כמו שקרה השבוע לבן זוגי. בעוד נייר הטואלט הזול והפשוט עלול לעתים להרגיש כמו נייר זכוכית ולהותיר את העור מגורה וכואב, המוצר החדש של לילי מתהדר בנייר מלטף ומעודן, עם איורים חמודים של כלבלבים. בקיצור - מוצר מומלץ בחום, תרתי משמע :)

אז עשו טובה - מצאו לכם את הזמן לבלות זמן איכות עם עצמכם ולקחת פסק זמן מרשימת המטלות הבלתי נגמרת. מאחלת לכם סופ"ש חמים ורק בריאות!No comments