קופון לגביע YOLO של תנובה במתנה + ביקורתאז היום אכלתי את המעדן החדש YOLO של תנובה. אמנם אני לא הייתי מבין אלה שהשתתפו בקמפיין הכספת כדי לחוות את דעתן ולייצר באזז סביב המוצר, אבל גם אני קיבלתי אותו במתנה, ולמעשה גם אתם יכולים ליהנות מגביע חינם באמצעות הקופון הזה (תקף עד 02 במאי 2015).

בסדרת המעדנים החדשה, שקהל היעד שלה הוא אנשים מבוגרים שאוהבים להתפנק, תמצאו 6 טעמים: שוקולד חלב, שוקולד מריר, שוקולד לבן,  שוקולד חלב בנגיעת קוקוס, שוקולד חלב בנגיעת תפוז ושוקולד בשתי שכבות לבן וחלב.

כבר יצא לי לשמוע לא מעט דעות על המוצר החדש. רבים דיווחו כי מדובר במעדן שהוא פשוט חיקוי של "מעדן הגולן" הקלאסי והנוסטלגי, אלא שהוא בא בעטיפה נוצצת יותר. חייבת לציין כי בתור מעריצה אדוקה של המעדן הישן והאהוב, אני חייבת לציין בעצב שהשמועות ממש לא נכונות. 

חייבת להודות ש YOLO - ראשי תיבות של "אתם חיים רק פעם אחת (You Only Live Onceׂ) - מזכיר לי טעם של גלידת שוקו איכותית שנמסה. גם האריזה הסקסית מזכירה מארז גלידה יוקרתי רק בגודל אישי,  לא?

על האריזה כתוב שהמוצר מורכב מ- 30% מוצרי שוקולד, ולפי הטעם והסמיכות - אני יכולה להאמין לה. חשוב לציין שמשקל האריזה הוא 123 גרם, מתוכו כ- 1/3 שוקולד טהור. כל גביע הוא בגדר שחיתות של 220 קלוריות וכ- 10% שומן. המחיר הוא 4.30 ש"ח, יקר למדי אם לא הכי יקר מבין המעדנים. האם זה שווה את זה? אני מניחה שחובבי הז'אנר יגידו שכן, אבל אני ממש לא בטוחה....

No comments