שתי ציפורים במכה אחת: גם לשרוף קלוריות
וגם ליהנות מבית נקי ומסודר


ישנם שני דברים שיכולים להטריד את מנוחתנו: תחושת האשמה על כך שהבית שלנו מבולגן ונקיפות המצפון על כך שאנחנו לא עושים ספורט. אז למה שלא ננסה לתפוס את שתי הציפורים במכה אחת? זה אפשרי! 

הידעתם ששעה אחת של נקיונות וסידור הבית יכולה בקלות לשרוף לכם 200 קלוריות? אני בטוחה שלא! בואו נחשוב על זה רגע - למי יש כוח לצאת מהבית כדי לרוץ מסביב לשכונה או ללכת לחדר הכושר? למי יש כסף לקנות את מכשירי הכושר היקרים? גם לאף אחד מאיתנו אין יותר מדי מוטיביציה לנקות ולסדר את הבית... אבל זה לא חייב להיות מעמסה. זה יכול להיות ממש כיף, במיוחד בגלל שלאחר שננקה ונסדר את הבית נרגיש ממש גאים בעצמנו: לא רק סידרנו את הבית אלא גם שרפנו לא מעט קלוריות ואולי אפילו גם הצלחנו מעט לחטב את השרירים שלנו.

שינוי נקודת מבט: לא ספונג`ה אלא פעילות אירובית
ניקיון הבית כמעט תמיד נגמר בספונג`ה ואם נחשוב על זה לרגע נגלה שכן מדובר בפעילות ספורטיבית לכל דבר: אנחנו מרימים דברים, מזיזים אותם, מתכופפים כדי להניח את הסמרטוט על המגב...כל כך הרבה פעולות שבמהלכן אנחנו מפעילים כל שריר ושריר בגופנו. כך, גם זכינו בבית מסודר ונקי וגם בגוף בריא!

אז צאו מהדיכאון - לנקות את הבית זה שיגעון!
בית ממוצע של שניים-שלושה חדרים לא לוקח לנקות יותר משלוש-ארבע שעות. קדימה, כן - גם אתם מסוגלים ליהנות ממאמץ גופני שימלא אתכם באנרגיות ובסופו של דבר יגרום לכם תחושה עצומה של גאווה וסיפוק עצמי. זיכרו, זה רק עניין של קבלת החלטה ומשם הדרך להצלחה סלולה עבורכם.


No comments