פתרון מושלם לחובבי שופינג: שקיות ואקום לאחסון בגדיםפסח מסמל את תחילת תקופת האביב. אם אתם כמוני, כנראה שגם אתם מנצלים את השבועות שלפני  החג כדי לבצע ניקיון יסודי, לאוורר את הארון, להוריד את הבגדים הקצרים מהמדפים העליונים ובמקומם לאחסן את הבגדים החורפיים - הטיפ הבא הוא בשבילכם.


בדיוק מה שאתם צריכים לארון

אני לא יודעת איך זה אצלכם, אבל המון פעמים קורה לי שבמהלך החורף אני קונה בגדים חדשים, הם תופסים מלא מקום על המדפים ואני בקושי מצליחה להכניס אותם למדפים העליונים ומתחילה לפרוש אותם גם בתוך החלק של הארון שאמור לשרת אך ורק את אישי היקר. אז מה עושים? האם פשוט מחכים עד שצריך לעשות ניקיון לפסח כדי לדלדל את הבגדים מהארון?

פתרון אחסון מושלם - שקיות ואקום

לשמחתי גיליתי המצאה נפלאה שנקראית שקיות ואקום. מדובר בשקית מיוחדת שניתן לאחסן בה כל דבר - כריות, שמיכות, בגדים וכו'. לאחר שהיא מלאה, שואבים ממנה את האוויר, והנפח של הבגדים יורד משמעותית, כך שמתפנה מקום רב בארון. גם אם לא תקנו בגדים נוספים, עצם העובדה שהארון נראה מרווח מקנה גם באיזשהו מקום תחושה רגועה יותר. אין ספק שמדובר בפתרון אידאלי עבור מי שסובל ממחסור במקום אחסון. 
מעבר ליתרון שציינתי, שקיות הוואקום מאפשרות לשמור על הבגדים מפני בעיות של רטיבות, אבק ומזיקים שונים. כמו כן, זהו רעיון מעולה גם עבור אלה שטסים לחו"ל. באמצעות השקיות האלה אפשר לצמצם את הנפח של הבגדים שעמם מגיעים מהארץ ולפנות מקום לכל השופינג שעשינו, בין אם מדובר בבגדים ובין אם מדובר במזכרות כלשהן.

ניתן לרכוש באיביי במחירים ממש זולים וגם לקבל אפילו חלק מהכסף חזרה (הסבר מלא פה). 

בקיצור - אני ממליצה על המוצר הזה מכל הלב.

No comments