סקירה על הנר Twisted Pepermint
מבית באת' אנד בודי וורקסהיוש,
קבלו ביקורת על הנר השני שסיימתי של Bath and Body Works, מבין החבילה הענקית שלי בבלק פריידי 2014. הנר נקרא  Twisted Pepermint והנה מה שחשבתי עליו.
איך האימרה המפורסמת אומרת? אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני, וזו אחת הבעיות העיקריות של הנר הזה, לפחות מבחינתי. למה? על המכסה שלו יש מעין גומי ששומר כנראה על סגירה הרמטית או משהו כזה. הגומי הזה יצר ריח חזק מאוד, וכשפתחתי את המכסה לראשונה, זה ממש עורר בי בחילה כי זה הזכיר לי ריח של מסכת אב"כ. משהו נוראי. לכן כנראה כבר מההתחלה לא יכולתי לסבול את הנר הזה, או להרגיש את הריח שהוא אמור להפיץ. באמת, מה בסך הכל רציתי? נר בניחוח מנטה מתוקה, כמו שיש לסוכריות תיק-תק או למסטיק עלמה, למי שמכיר...  לא הצלחתי בשום פנים ואופן להרגיש את הריח בבעירה הראשונה שלו.

יכול להיות גם שלא הצלחתי להריח את המנטה בגלל שהלהבה היתה קטנטנה ממש. אבל ממש, כאילו אוטוטו הנר נכבה. רק אחרי שהבערתי אותו כמה פעמים, הריח של המנטה הפך להיות יותר דומיננטי. באחת מהפעמים שהבערתי את הנר, ובעלי נכנס אל הבית, הוא אמר שהוא מרגיש ריח של נענע מאוד חזק. בעלי היה מצונן באותה התקופה, והוא אמר שהריח הזה ממש פותח לו את הסינוסים ומקל על הנשימה שלו. לכן, זה מעולה שהנר הזה שווק במהלך תקופת הסתיו והחורף. כיום, אני לא מוצאת את הנר אונליין, וכנראה הוא זמין רק בעונות שציינתי. 

עוד משהו מרגיז בנר זה הצבע של השעווה שלו: צבע קרמי משעמם, חיוור ואנמי. גם כשהשעווה מתחממת והופכת למיימית הצבע שלו נע בין לבין לצהבהב בלתי מרגשים בעליל. אם זה נר שאמור להפיץ ריח מנטה חריף ומעקצץ, למה לא בחרו לו צבע ירקרק? באמת שאני לא יודעת...

הדבר היחידי שאהבתי בנר הזה הוא האריזה הקריסמסית שלו: חבילת מתנה ירוקה, סוכריית "מקל סבא" ופונט חמוד. מסקנה: אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו.

השורה התחתונה היא שהנר ממש אכזב אותי, כמעט מכל בחינה שהיא. לא הייתי רוכשת אותו שוב ולא הייתי ממליצה עליו לאף אחד.

אני חייבת לציין שזו החבילה הראשונה שלי שהזמנתי מ- BBW, ולא ממש עשיתי מחקר מעמיק, אלא הזמנתי מה שנראה לי חמוד ועם שם מפתה. אני יודעת גם שזה לא ממש חסכוני לקנות נרות בגודל מיני, אבל העדפתי לנסות כמה שיותר ריחות ולגלות את מה שאני אוהבת, מאשר להזין נרות גדולים וחסכוניים, ולהתאכזב. 

ביקורות על  נרות נוספים בקרוב. אל תשכחו להירשם כמנויים לערוץ היוטיוב שלי ולבלוג!
XOXO
 שירלי

נ.ב. בשבוע שעבר אחת הגולשות ראתה את הסרטון שהכנתי על Automn Mums וממש התלהבה. היא היתה בטיול בניו יורק וממש רצתה להיכנס ולהתרשם ולקנות מוצרים. לכן היא פנתה אליי ושאלה אותי איפה יש סניפים באזור מנהטן. אז אם גם אתם טסים לארה"ב ורוצים להיכנס לאחד מהסניפים של Bath and Body Works, פשוט תיכנסו ל- Store locator שבאתר ופשוט תכתבו מהי העיר שבה תבקרו. האתר ימצא עבורכם את הסניפים הקרובים ביותר אליכם.No comments