עדכון מהשטח - המנצח בדו-קרב הוא...
כפי שסיפרתי לכן, אני משתתפת בדו-קרב הענקים של לוריאל וחייבת להכריע היום מי המנצח שלי: האם קרם BB או דווקא קרם CC? מוזמנות לקרוא ו/או לצפות בסרטון שהכנתי לכן:


BB קרם - לחובבות המייקאפ הנוזלי פתחתי את החבילה שבה חיכה לי קרם ה- BB בגוון הבהיר, באריזה לבנה-ורודה קטנה שעושה חשק - 50 מ"ל. בהתחלה, כשקראתי את התיאור שלו - הייתי בטוחה שהוא יהיה המצח הגדול שלי, אבל התבדיתי ובגדול! המוצר, שמזכיר מייק-אפ נוזלי (ואני לא מעדיפה בכלל מייק-אפ במרקם מוס), בלט על הפנים שלי. אמנם הוא כיסה את הפגמים על העור וטשטש כתמים ואדמומיות, אבל הוא הרגיש לי קצת כמו מייק-אפ בגוון שאינו מתאים לי.CC קרם - תוצאות מרשימות באופן מיידי
אז תנו לי לחסוך לכם את הקלישאות - מבחינתי לא הייתי צריכה להתלבט, והיה לי ממש קל להחליט מי המנצח הגדול שלי. אמנם שני הקרמים מעולים, וביחד ממלאים מטרה משותפת - אבל אחרי שבוע שבו התמרחתי, אני מוכרחה לומר שפשוט התאהבתי במנצח שלי - קרם CC שמגיעה באריזה בגוונים ורוד וקורל של 35 מ"ל. אין ספק שאחרי שבוע בלבד, העור של הפנים כבר נראה יותר טוב, והכי חשוב - הוא נראה בריא, חיוני, זוהר ובעל מראה טבעי.

ומה לגבי מחירים?
המחיר של ה- BB עומד על 127 ש"ח, אבל מצאתי אותו גם ב- 70 ש"ח בבלה וב- Medi-link. ב- EBAY אפשר גם ב- 44 ש"ח. המחיר של ה- CC עומד על 127 ש"ח ובמבצע - 70 ש"ח. ב-ebay, לצערי, טרם הצלחתי למצוא אותו.

No comments