מי ינצח בדו קרב הענקים של לוריאל פריז: BB או CC?


אחרי ההצלחה המסחררת שהיתה לי עם קרם הלחות של Skin Pepection ממש שמחתי שלידרס שלחה אליי מוצרים נוספים מאותה הסדרה המצליחה של לוריאל פריז. הפעם הוזמני לקחת חלק בדו-קרב החדש: BB מול CC (השמות הצחיקו אותי - כאילו זה ביביף ראש הממשלה שלנו נגד סיסי, נשיא מצרים... אבל זה כבר סיפור אחר :)).התבקשתי להתמרח בקרמים למשך שבוע ולהכריע בדו-קרב הגורלי ולבחור במנצח שלי.

תמיד חלמתי על מרקם עור אחיד ובעל מגע רך וחלק, ועכשיו נפלה לידיי ההזדמנות לגלות את העור המושלם שלי באמצעות הקרמים החדשים מסדרת סקין פרפרקשן - סדרת לחות בעלת אפקט מתקן למראה עור אחיד ומואר, המיועדת לנשים בגילאי 25-35. 

לאחר עיכובים ארוכים בדואר, סופסוף קיבלתי את החבילה עם הקרמים החדשים - קרם לחות BB בתוספת גוון בהיר וקרם CC בעל אפקט מתקן לגוון עור אחיד ומואר.


מי אתם חושבים שייקח?
אני ממש בהתלבטות קשה...
מצד אחד יש את ה- BBCream: קרם לחות בתוספת גוון 5 ב- 1 למראה עור מושלם, שמקנה לחות עד 24 שעות, מכסה מראה פגמים, מכווף את הנקבוביות, מעניק מראה עור אחיד ומואר, עם מקדם הגנה שך 25SPF, מגיע עם ויטמין C9 ו- L.H.A (שזה למי שלא יודעת רכיב חומצתי עדין שנועד לעשות מעין פילינג לעור, לקילוף עדין-עדין של העור).

מצד שני יש את ה- CCCream: קרם בעל אפקט מתקן של גוון העור - למראה עור אחיד ומואר - הוא מתקן גוון עור "עייף" באופן מיידי, מנטרל אדמומיות, מעניק מראה זוהר ומואר, בעל מקדם הגנה SPF20 ונותן לחות עד 24 שעות. היעילות צפויה להיות מיידית, בזכות המיני קפסולות שמתמזגות עם גוון העור.


נדמה לי שה- BB יותר יתאים לי. אבל אולי אני טועה. בכל מקרה - התשובות בקרוב!

No comments