גברת ואדון שוקו: מתנה מושלמת ליום המשפחה
אמנם ואלנטיין דיי יחול רק ביום ראשון (14/2), אבל זה לא אומר שאי אפשר לאהוב גם ביום המשפחה או סתם ככה בסופ"ש או בכל יום אחר שתבחרו. אז הנה רעיון למתנה קטנה ומחממת שתעשה לכם את היום למתוק במיוחד.
כמה כיף לפנק את האדם שאנחנו אוהבים (הורים, בן/בת זוג, חבר/ה טוב/ה וכו'), ואפילו את עצמנו, בפינוק חמים וטעים כשעל החלון מתדפקות טיפות החורף, ומזג האוויר סגרירי לא ממש עושה חשק לצאת מהמיטה... השמיים האפורים עשו לי חשק למשהו מתוק, והחלטתי לחלוק אתכן את הקרייבינג שלי. המתנה הזו יכולה להיות גם הפתעה נעימה אם למשל נזכרתם באירוע כלשהו ברגע האחרון, ואתם רוצים להעניק תשומת לב.


בוקר טוב, אדון שוקו

את המתנה-הפתעה הזו ממש קל להכין!

מה צריך ליצירת "אדון שוקו"?

שלוש צנצנות קטנות וריקות עם מכסה
דבק דו צדדי
מדבקות של איברי הפנים
מדבקות של עיניים זזות (אפשר במקום מדבקות - טוש לא מחיק)
סרטי סאטן בצבע ורוד וכחול לקישוט

למילוי הצנצנות:

אבקת שוקו

מרשמלו

פרלינים


מקופלת לבנה / חומה

מקלות קינמון / מקלות כיפ-כף

שוקוצ'יפס לבן/חום
פקאנים מסוכרים
או כל פינוק אחר שנראה לכם מתאים לערכה

מה עושים? 

בשביל הגוף של אדון שוקו צריך 3 צנצנות ריקות - כשהעליונה צריכה להיות מלאה בשוקולית.
מלאו כל צנצנת בפינוק: צנצנת למרשמלו, צנצנת לפרלינים, צנצנת למקלות הקינמון וכו'.
ציירו על המכסה של הצנצנת העליונה פנים או הדביקו מדבקות מתאימות.
הדביקו על גבי המכסים של הצנצנות התחתונות דבק דו-צדדי / דבק חם, וחברו את שלושת הצנצנות זו לזו, אחת על גבי השנייה. על הצנצנת העליונה - אין צורך לשים דבק-דו-צדדי.
קשרו על צוואר הצנצנת חוט סאטן כחול, שייראה כאילו יש לו עניבה.
סיימתן להכין את אדון שוקו!

אדון שוקו שלי מורכב משלוש צנצנות קטנות יחסית, עם פרלינים, מרשמלו ומקופלת:

 אם מתחשק לכן להכין גם "גברת שוקו", פשוט השתמשו באופן הנחיות, רק במקום עניבה בצבע כחול, אפשר לקשור סרט סאן ורוד וליצור לה מעין קשת לשיער. נסו לגוון במילויים של האדון ושל הגברת. אפשר גם לגוון בכמות הצנצנות. למשל, גב' שוקו שלי מורכבת משתי צנצנות ארוכות ומקומרות יותר, שבהן יש שוקולית ומקלות כיפכף.


ולסיום תמונה משפחתית:


אין כמו להתכרבל במיטה עם פיג'מת פלאנל או פליז רכה ונעימה, להתחבא מתחת לפוך מפני הסערה שבחוץ, ולהתענג על כוס שוקו מדהימה, עם ניחוחות מתוקים וטעם שפשוט עושה טוב על הלב והנשמה.

פשוט מערבבים בכוס את כל הרכיבים שמתחשק לכם, עם מים חמים ומעט חלב או רק חלב רותח, ושוקעים לתוך עולם שכולו טוב. אפשר גם לשדרג עם קצפת מתוקה, מעט תבלין ציפורן או אגוז מוסקט,

5 דקות על השעון, וזה זמן התכרבלות!אם אהבתן ובא לכן עוד רעיונות למתכונים קלילים או למתנות שאפשר לתת בכל עת, השאירו לי תגובה :)

No comments