מסיבת אוסקר וערב סרטים בסטייל הוליוודי


דמייני לך עורכת מסיבת אוסקר נוצצת ומגניבה: הכנתי עבורך צרור רעיונות מקוריים ומגניבים – וזה כל מה שאת צריכה כדי להיות מפיקת טקס אוסקר לערב אחד. אל תשכחי להזמין כמה חברים, כולל את החמודים ההם שפגשת בחדר כושר ובטיול עם הכלב בפארק. 


מי יכול לעמוד בפני התרגשות האוסקר? הטקס מספר 88 יחול ב- 28 לפברואר, שזה יוצא אמנם יום ראשון. אל תדאגי, זה בסדר גמור אם מתחשק לך לערוך את המסיבה דווקא בסופ"ש, מהסיבות הברורות. אז מדוע לא לנצל את האירוע ולעשות מסיבת אוסקר מגניבה אצלך בדירה? זה שלא קיבלת הזמנה לפסוע על השטיח האדום, לא אומר שאת מנועה מלעשות כן. יתרה מכך, יש לך הזדמנות לביים ערב אוסקר פרטי משלך! להלן כמה טיפים מסיבה שיעזרו להפיק מסיבת אוסקר מגניבה, לפחות כמו בהוליווד.


מקור

בחרי נושא

אם את בוחרת את הנושא המרכזי הפשוט ביותר, הכול יסתדר משם. נושא הוא לא רק נקודת התחלה טובה לתכנון האירוע, אלא הם גם מספקים לאורחים חוויה כייפית מהרגע שהם נכנסים לבית. החלק הטוב ביותר הוא שאפשר לבחור נושא שיתאים לכל תקציב.

מהו רעיון טוב? נושא טוב הוא כזה שישעשע את האורחים, דוגמה: אירוע בשחור לבן, מחזות זמר, משחקי הרעב, שר הטבעות, סטאר וורס ועוד.

איך להתחיל? דרך טובה להתחיל היא עם הזמנת נושא. למשל בהזמנות נוסח ג`יימס בונד, אפשר לכתוב "הזמנתי את כל האורחים להיפגש במפקדה (הבית שלי). השנה אני מזמין אותך ל..."


מקור


מקור

להתלבש לאוסקר 

זה לא יהיה ליל האוסקר בלי תשומת לב למלתחה. בקשי מהאורחים להגיע בתלבושת השחקנ/ית, הבמאי או הדמות האהובה עליהם מסרט כלשהו או מאחד הסרטים שמועמדים השנה או שיבחרו תלבושת ברוח הסרט האהוב עליכם בכל הזמנים. זה לא רק יעזור לאורחים להיכנס למצב רוח אלא גם ייתן לכולם נושא שיחה כשהם יתבקשו להסביר את התחפושת שלהם.


מקור

מינגלינג חברתי

תכנני פעילויות להיכרות לפני שהאירוע יתחיל, כדי לאפשר לכולם להכיר את כולם. תני לכל אחד פיסת נייר עם שם מועמד או סרט (כל שם יש לכתוב פעמיים), לאחר שכתבת את כולם על פתקים והכנסת לקערה. כל אחד ישלוף פתק, עם שם של שחן או סרט וכך האנשים שהזמנת יתחלקו לזוגות ויוכלו לשוחח על סרטים ושחקנים שהם אוהבים (או שונאים).

אפשרות אחרת נוגעת ללבוש של האורחים. בקשי מכל אורח לחפש את המועמד האהוב עליהם, כדי שידברו על למה הם מעריצים את הדמות / הסרט שאליו האורח התחפש. מטופש ככל שיהיה המשחק, הוא בהחלט ישבור את הקרח, יכיר בין אנשים וייתן גם לך הזדמנות לדבר עם מי שאת רוצה להכיר טוב יותר.
מקור


השטיח האדום

צריכה עוד רעיון חיבור לפני שהאירוע מתחיל? שום ליל אוסקר לא יכול להיות מושלם בלי שטיח אדום. שכרי שטיח מרופט והניחי אותו בכניסה. לפני שנכנסים למסיבה, כל אורח ידרש לעמוד עם פסל אוסקר מפלסטיק ולהצטלם. בסיום האירוע התמונה כמובן תינתן להם במתנה באמצעות המייל או הרשתות החברתיות


מקור

כיבוד אומנותי

כשזה מגיע לאוכל, שמרי את זה פשוט. אם את רוצה משהו ממש פשוט, פשוט השתמשי באוכל מאולמות הקולנוע כמו פופקורן, סוכריות, חטיפים קטנים, בוטנים מצופים שוקולד, כאלו דברים. את לא צריכה להתרושש כשאת ממלאת את צלחות האוכל למסיבת האוסקר הפרטית שלך. פיצה, קולה ונשנושים זה לגמרי בסדר להגיש, אבל אם את רוצה להשקיע. אני בטוחה שהתמונות בפוסט הזה ייתנו לך כיוון.


מקור


מקור

טלוויזיות לכל

אם את מתכננת להקרין את הטקס, טקסים משנים עברו או סרט, כדאי לשכור מערכת סטריאופנית טובה. אל תשכחי גם לעמעם את האורות, ממש כמו בקולנוע. ערכי הפסקות יזומות כדי לאפשר לאנשים להתרענן, להחליך מקום וכדומה.
הכי חשוב: ערכו הצבעה

אם את מתכננת מסיבת אוסקר, את חייבת לעשות שיעורי בית: בדקי אילו קטגוריות יש, מי המועמדים, והכיני מראש טפסים שישמשו את אורחייך כדי להצביע לשחקנים, לבמאים ולסרטים שהם רוצים שיזכו. רעיון שיכול לשדרג את ההצבעה ולהפוך אותה למעניינת יותר: הכיני פרס למי שינחש הכי הרבה זכיות. רצוי לבקש מכל אחד לתרום סכום כלשהו, ולאחר שהאוסקר ישודר, שכל הכסף יילך למי שניחש הכי הרבה ניחושים נכונים.מקור 

טיפ לזוגות אוהבים לרגל ערב האוסקר

הכינו פסלון רומנטי או תעודה הערכה לחצי השני שלכם, ושבחו אותם. משפט כמו "החבר/ה הכי טובה ברחבי תבל" או "המאהב/ת המדהימ/ה ביותר בעולם"` יעלה להם חיוך ענקי על הפנים והרגשה טובה בלב. פרס לבעל הכי טוב

ולסיום - עוד קצת השראה למסיבות אוסקר עם אבק של כוכבים 


מקור

מקור

מקור

מקורמקור


מקור

מקור

אם אהבתם את הפוסט הזה, כנראה יעניין אתכם גם הפוסט הזה: יום הולדת 30 בהשראת הוליווד.

שאלות? מחשבות? דעות? 
אתן מוזמנות לכתוב לי בתגובות!

No comments