חמש מוצרי ניקיון שאתן צריכות למטבח נקי ומושלם


פורים כבר מאחורינו, האביב כבר התחיל באופן רשמי, והנה נשמעת לה יריית הפתיחה לעונת הניקיונות המסורתית. רגע לפני שאתן מפשילות את השרוולים ומתחילות להתכונן לקראת פסח, אני חייבת לספר לכן על סדרת מוצרים חדשה שנתקלתי בה לאחרונה. 


כולנו יודעות ויודעים שעצם ניקיון המטבח עשויה להיות מטלה של ממש, במיוחד לקראת הפסח. חלקנו מרגישות שמדובר במטלה קשה, ממש עבודת פרך, כמו שבני ישראל היו עושים במצרים. החדשות הטובות הן שמעוז מאפשרת לכולנו כיום לצאת מעבדות לחירות עם סדרת מוצרים מבריקה, שמחסלת את כל הבקטריות שעלולות לגרום לזיהומים ולמחלות, ומותירה את המטבח נקי במיוחד.

לפני מספר שבועות הוזמנתי לאירוע השקה של עיתונאים ובלוגרים מתחום הלייף סטייל והצרכנות, כדי להכיר את סדרת מוצרי הניקיון המבריקים מבית מעוז - כל הפתרונות לבית וגן. במסגרת האירוע פגשתי את מר ניסים מעוז - מנכ"ל חברת מעוז שמציעה לקהל הרחב פתרונות רבים לטיפוח הבית, ועוסקת בייבוא ובשיווק מוצרים לבית, לגינה ולרכב כבר למעלה מ- 50 שנה. ניסים הציג בפנינו את קולקציית מוצרי הניקיון החדשה שמעוז ייבאה ארצה, כנציגה בלעדית בארץ של חברת HG - Home Guard - מותג בינלאומי אשר מתמחה בייצור מאות מוצרי ניקיון, הגנה וטיפוח חדשניים ובדרגת פרימיום.

ניסים נתן לנו כמה טיפים לניקיון המטבח לקראת פסח המתקרב אלינו בצעדי ענק. הטיפ החשוב ביותר, לדעתי, הוא לזכור שמנקים רב-תכליתיים, הם אמנם טובים, אך מוצרי ניקיון ספציפיים למוצרים, עושים הבדל משמעותי בתוצאה הסופית. אני מאוד מסכימה עם השקפת העולם הזו, מניסיון אישי. 


קולקציית המוצרים החדשים של מעוז כוללת מוצרים רבים לטיפוח הבית, אך אני קיבלתי להתנסות את 5 המוצרים הבאים, שמתאימים לניקוי יסודי של המטבח:
מנקה תנורי מיקרוגל – מסיר כתמי שומן ושאריות מזון דביק מכל סוגי המיקרוגל במהירות וביעילות. פשוט מרססים את המשטח, נותנים לחומר לעבוד במשך 2 דקות ומנגבים עם מגבת לחה ונקייה. מתאים לשימוש יומיומי.


צילום - יח"צ


מבריק נירוסטה מהיר – מעניק לנירוסטה ברק ושכבת הגנה לטווח ארוך, מהיר וקל לשימוש ומתאים לכל המשטחים. מנקה מקצועי בעל עוצמת ניקוי מוגברת להסרה מהירה של כתמי שומן, לכלוך וטביעות אצבע ממשטחי נירוסטה, כרום ואלומיניום, המותיר שכבת הגנה בלתי נראית.


צילום - יח"צ
מסיר שומנים בעל אפקט מהיר – מסלק ביסודיות שומנים מן החי והצומח ושומני מאכל. מסיר במהירות וביעילות משקעי שומן, כתמי שמן וגריז מכל אזורי הבישול: כיריים גז, קולטי אדים וכו’. ניתן לשימוש על משטחי נירוסטה, אמייל, משטחים מגולוונים ומצופים, אלומיניום ואף על אריחי קרמיקה וחומרים סינתטיים.

צילום - יח"צ


פותח סתימות צנרת מטבח – פותח ומונע סתימות עקשניות של שומנים ושאריות מזון ועובד בזמן שאתם ישנים. מוצר זה פותח במיוחד לפתיחת סתימות מורכבות שנוצרו משאריות מזון ושומנים. שאריות המזון שנדבקו לדפנות הצנרת עלולות לחסום את המעבר למים, ועלולות לגרום לסתימה שתדרוש הזמנת אינסלטור - "תענוג" שמחירו מאות שקלים. כלומר המוצר פשוט מאפשר לנו לחסוך כסף, ולהימנע מתלות באנשי מקצועי.

פשוט שופכים את הנוזל לכיור, והסתימות נפתחות ללא כל מאמץ, בזמן שאתם ישנים. חומר הניקוי מורכז מאנזימים וחיידקים טבעיים שנבחרו במיוחד, ולכן הוא מתכלה במלוו ובטוחה לחלוטין לשימוש בכל סוגי הצנרת ומיכלי הניקוז. שימוש נכון במוצר יסלק את הריחות הרעים למשך תקופות זמן ממושכות. ממש כדאי, כי מדובר בפעולה פשוטה ומהירה, שאינה דורש לנקות או לשפשף.

צילום - יח"צ
מנטרל ריחות לא נעימים – את הדובדבן שבקצפת השארתי לסוף. המוצר האהוב עליי בקולקציה החדשה! תרסיס מדהים שאינו רק מסווה את הריח, באמצעות פיזור ריח טוב אחר (כנהוג במטהרי אוויר סטנדרטים), אלא מסלק אותו לחלוטין, באמצעות תהליך טיהור טבעי על בסיס תמציות צמחים ומים.  לאחר ריסוס התכשיר, הריח נעלם, והתחושה היא שנותר "ריח של ניקיון", למרות שהוא בעצם מחזיר לחדר את הריח המקורי שלו. איך זה עובד? פשוט כך: המוצר מכיל אנזימים המתפזרים באוויר, מפרקים את מקור הריח וכך מעלימים אותו לחלוטין. המוצר מבוסס על תמציות צמחים טבעיות ולא רעילות שניתן לרסס ישירות על מקור הריח ואף על בעלי החיים ללא חשש.

המוצר החדש מנטרל את הריחות הרעים מהיסוד על ידי פירוק הרכבו הכימי של מקור הריח, וכך, הוא מעלים אותו לגמרי. 
אני אוהבת להשתמש בו כדי לנטרל ריחות של טיגון או ריחות של של שומן שרוף וכדומה, מה שהופך אותו לאידיאלי במיוחד בערב ליל הסדר, ובכלל. הוא מתאים גם לסילוק ריחות חריפים במיוחד כמו שתן בעלי חיים, עשן סיגריות, קיא ועוד.

חשוב לציין כי המוצר הזה ידידותי לסביבה ואינו מכיל כל סוג של גז חממה. הוא מתכלה ב- 100% (מלבד המיכל) ואינו פוגע בעיניים, בעור או בחומרים. קל ופשוט לשימוש ומומלץ בחום.השורה התחתונה: חברת מעוז השיקה מוצרים המיועדים לטפל באזורים שונים במטבח באופן יעיל וממוקד, כשכל מוצר יש הרכב מדויק שמאפשר לטפל ולחטא את כל שטחי העבודה במטבח באופן מצוין. את כל המוצרים ניתן להשיג ברשתות עשה זאת בעצמך.
No comments