שגרת טיפוח: מוצרים שממשיכים איתי מהחורף אל הקיץ - חלק 1אמנם אנחנו כבר בתחילת האביב, אבל ישנם מספר מוצרים שימשיכו ללוות אותי גם בקיץ, ושאני פשוט לא יכולה להיפרד מהם. חשבתי לעצמי שיהיה ממש נחמד לחלוק איתך את ההמלצות שלי, אלא שאז יצא לי פוסט קצת ארוך, ולכן החלטתי לחלק אותו ל- 3 חלקים. אז הנה החלק הראשון :)

כולנו יודעות שבמזג האוויר החורפי הקר, אחוזי הלחות הנמוכים, גורמים לעור הפנים להתייבש, וכתוצאה ישירה מכך גם לאבד את גמישותו וזוהרו, שזה בהחלט מבאס, שצריך לטפל בו באהבה. ומה לגבי הגוף שלך? ברור שגם לו צריך לדאוג, וגם אותו צריך לטפח!

באופן אישי אני יכולה להגיד שעור הגוף שלי הוא סופר רגיש - מצד אחד, בגלל שאני סובלת מאסטמה של העור, הוא נוטה להיות יבש. אם בחורף הוא מעט יבש למדי וזקוק ללחות אינטנסיבית, הרי שאצלי תופעת היובש מגיחה במלוא עוצמתה דווקא במעבר העונתי. העור מתייבש, ומתחילים להופיע תופעות מעצבנות של גרד, אדמומיות וקילופי עור. ממש מבאס....

היה חשוב לי למצוא מוצר שמצד אחד ייקל על התחושה של העור היבש, אך מצד שני שלא ייצור זיעה או מראה משומן. בקיץ שלנו אני ממש שונאת להתמרח, ולהרגיש שמנונית, ושכל הבגדים נדבקים לגוף. בסך הכל רציתי מוצר קליל ונעים.

ופוף, זה צץ. עיניי נחו על המוצר החדש של אחד המותגים המוכרים בעולם - וזלין - תחליב גוף בספריי. ואכן, הוא ענה על ציפיותיי באופן מדויק. מתוך סדרה חדשה של שלושה תחליבים שמגיעים בתצורת ספריי, אני בחרתי בתחליב  Essential Healing המעניק לחות לשיקום עמוק - שזה מבחינתי אידיאלי לצורכי. זהו תחליב שמצוין שהריח שלו ניטרלי, למרות שלי באופן אישי הוא הזכיר לי ריחות של ניקיון, אולי קצת טלק. אבל אני יודעת שיש בסדרה גם תחליב Cocoa Radiant בריח קוקוס עם חמאת קקאו וגם תחליב Aloe Soothe עם תמציות אלוורה, לעור רגיש במיוחד.
אני נורא אוהבת לנסות מוצרים חדשים, כאלה שאני רואה שחשבו על איזה פיצ'ר שאמורה לשדרג את חוויית השימוש בו. מעולם לא נתקלתי בתחליב גוף בצורת ספריי, וקפצתי על המציעה. בתהזה ממושכת התחליב האוורירי מתפזר באופן אחיד על העור, לאחר מריחה מהירה הוא נספג צ'יק צ'ק, מעניק תחושת לחות מתמשכת והכי חשוב - מותיר את העור גמיש, חיוני ורך, ללא שום תחושה של דביקות או שמנוניות. חוויית השימוש היא מרעננת, מיוחדת וחדשנית, ולא מותירה צל של ספק - העתיד כבר פה!

נ.ב. כדאי לעשות לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג או להירשם כמנויה לבלוג, כי בעוד 3 פוסטים אני אערוך הגרלה שווה שקשורה למוצרי הטיפוח שאני ממליצה.

No comments