שגרת טיפוח: מוצרים שממשיכים איתי מהחורף אל הקיץ - חלק 2
החורף כבר מזמן נגמר, ובעוד כמה ימים הקיץ יתחיל באופן רשמי, מה שנותן לנשים רבות את הסימן שהגיע הזמן לרענן את מגירת הטיפוח, ולוודא שיש להם את כל מה שדרוש, ובראש ובראשונה - דאודורנט.

אני חושבת שלרוב הנשים הדאודורנט הוא כנראה מוצר הטיפוח השימושי ביותר. לאורך השנים גיליתי אבל שבדאודורנטים עלולים להיות כל מיני חומרים מזיקים כמו אלומיניום, אלכוהול ופראבנים - חומרים שנמצא במחקרים שקיים קשר בינם לבין השפעות רעילות ומזיקות על גופינו, לרבות גרימת מחלות נוראיות, כמו סרטן. ומנגד ישנם מחקרים סותרים. אבל אני מעדיפה לנקוט בעקרון הזהירות המונעת, ולכן עדיף לי לבחור במוצר ללא החומרים הללו.


אי אפשר להימנע מדאודורנטים בקיץ הישראלי, במיוחד באקלים שבו אנחנו חיים, שמאופיין בחום ובלחות בלתי נסבלת, בעיקר באזור גוש דן. כאישה פעילה, וכמי שמתרוצצת בין הבית לעבודה (בעיקר עם אוטובוסים), סידורים, קניות, מפגשים חברתיים, השקות ועוד, אני חייבת מוצר מוצר איכותי שיכן עליי מפני זיעה ויעזור לשמור על מראה אסתטי, מטופח ומתוקתק עם שובל של ניחוח נעים של ניקיון.  וזה בדיוק מה שהדאדורנט הנושם מבית קרליין עושה.

כשראיתי לראשונה את המוצר בסופר, מה שמשך את תשומת הלב שלי זה שעל החזית של המוצר כתוב בגדול 0%. אפס אחוז של אלומיניום, 0% של אלכוהול ו- 0% של פראבנים, ובמילים האחרות - כל הדברים המסוכנים כלל אינם נמצאים בדאודורנט, ואילו העור שלי יוכל לנשום בקלות, מה שיעניק לו תחשה אוורירית ורעננה לארוך כל שעות היום. בנוסף לכך, שמחתי מאוד לגלות שזה מוצר שלא נוסה על בעלי חיים. כמו כן הוא נבדק דרמטולוגית ומתהדר בתואר היפואלרגני - כלומר מתאים לבעלות עור רגיש. מתאים לבעלות עור רגיש, כמוני. כמו כן המוצר עשיר בקמומיל - צמח שידוע בסגולותיו כמרגיע. 
הדאודורנט הזה הושק בקרליין לאחר שהחברה הבינה בעקבות הצלחת דאודורנט דומה המותאם לנערות, שקיימת דרישה עצומה למוצר דומה בעל נוסחה נטולת אלומיניום, אלכוהול ופראבנים. וכך במקום אריזה ורודה עמוסת לבבות, קיבלנו אריזה כחלחלה עם עלים ירוקים-תכולים. 

שמתי אותו לפני שהלכתי לשיעור זומבה עם חברה, אחרי מקלחת, בבוקר לפני העבודה, ואכן המוצר הצליח לשמחתי לעמוד על כל הציפיות והדרישות שלי. הניחוח עדין ונעים, אך עדיין הארומה הקמומילית הנהדרת מורגשת. וזוהי בדיוק הסיבה לכך שהדאודורנט ממשיך איתי מהחורף לקיץ הקרוב.

נ.ב. כדאי לעשות לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג או להירשם כמנויה לבלוג, כי בעוד 2 פוסטים (שבועיים מהיום) אני אערוך הגרלה שווה שקשורה למוצרי הטיפוח שאני עכשיו ממליצה עליהם.

>>> להמלצה הקודמת של מוצרי הטיפוח שממשיכים איתי לקיץ - קרם גוף

No comments