יומן ההשראה של ענבל גיבור: רושם ראשוני
זה לא סוד שאני אוהבת יומנים, ולכן כשאחת ממעצבות מוצרי הנייר האהובות עליי,  הכריזה שהיא השנה תיצור יומן - זה היה ברור שאני אהיה חייבת לרכוש אותו. ספרתי את הימים, השעות והדקות מרוב שהייתי סקרנית לדעת איך היומן של ענבל גיבור הולך להיראות. עם טיזרים קטנים, אט אט היא חשפה את יצירת הפאר החדשה שלה, ומהיום (1/6/16) - תאריך ההשקה הרשמי של קולקציית המוצרים הדנדשה - גם לנו, בארצנו הקטנטונת, יש יומן תוצרת כחול לבן.מוצרי נייר יפים עם ערך מוסף

את ענבל הכרתי לראשונה לפני שנתיים לדעתי ביריד החלומות של נתנאלה שהתרחש בקניון השרון. הדוכן שלה צבעוני, שמח, ומעורר השראה - בדיוק כמו שאני אוהבת. רכשתי בו כמה מוצרי נייר כיפיים, אבל לא הסתפקתי רק בהם. חצי שנה לאחר מכן יצא לנו להתראות שוב, הפעם ביריד החלומות הטרופיים, ושם כבר הצטלמנו סלפי, ורכשתי עוד כמה מוצרים מקולקציית הזהב שלה, שאת כבר יודעת שזו התמכרות אחרת שלי... 
עד היום מוצרי הנייר של ענבל מקשטים לי את הקירות במסגרות לבנות עד עצם היום הזה, והמחברות שלה משמשות אותי המון. אין ספק שהם הציבו רף גבוה במיוחד ליומן הראשון שהיא מייצרת, ופחדתי שאולי הוא לא יעמוד בציפיות. אבל כשראיתי אותו בתמונות באתר שלה, כל כך התלהבתי!

למה אני כל כך אוהבת את היומן של ענבל גיבור?


הקאבר - משפט המוטיבציה המודפס באותיות זהב, כבר מזמן הפך למנטרה שלי. "כל יום הוא הזדמנות חדשה". למעשה יש לי גלויה של המשפט הזה תלויה בפרוזדור, ככה שבכל פעם אני חולפת על פניה ומקבלת כוחות מחודשים בימים שבהם השגרה שוחקת אותי.

הסליל - אני אוהבת שהוא בצבע לבן, ושהוא משתלב היטב עם הצבע הדומיננטי של הקאבר. לבן מסמל בעיניי משהו טהור, דף חלק, משהו נקי. מתחבר מאוד למשפט ההשראה שבו ענבל בחרה.
מבט חודשי - אני אוהבת שביומן השבועי יש אפשרות גם לתת מבט על ולדעת איך החודש שלי הולך להיראות. כיף שיש מקום לכתוב גם בצד מטרות ודברים חשובים. אני אוהבת גם את הספרינקלס שמעטרים את השוליים, ממש כמו סוכריות צבעוניות על גלידת וניל. אגב, אני כל כך מטורפת על ספרינקלס ארוכים (לעומת העגולים). אולי את יודעת איפה אני יכולה להשיג?...
תכנון שבועי / סיכום שבועי - זה המקום לכתוב את כל היעדים והמטרות שלך לשבוע הקרוב. מאמינה שזה בהחלט יכול לעזור לפקס ולמקד את מי שקשה לה. הסיכום השבועי מרגש אותי במיוחד! אני חושבת שזה רעיון גאוני לתעד את הרגעים שעשו לי כיף השבוע, לכתוב מה למדתי השבוע, להשוויץ בהצלחות שלי ולהודות על כל הדברים הקטנים והגדולים שעושים אותי שמחה. ענבל ממליצה למלא את החלק הזה ביום חמישי, אחרי שבוע של עבודה או ביף במהלך הסופ"ש.
יומן שבועי - ככה נראה שבוע ביומן של ענבל. נעים, צבעוני ואסתטי. הייתי רוצה שיום שבת יקבל בפעם הבאה מקום כמו כל יום אחר, אבל מעבר לזה אין לי תלונות ;)  החלק התחתון שמתחת לימים מוקדש לרשימות TO DO, אבל כל אחת יכולה לנצל את האזור הזה כראות עיניה. אני בדרך כלל מנצלת אותו כדי לכתוב מה אני מתכננת לאכול באותו יום. כיף שהשבוע מתחיק בראשון ונגמר בשבת, כמו שאנחנו רגילות, תוך ציון כל החגים שלנו.


אגב, מעל הימים ביומן יש משפט שטוען באנרגיות חיוביות, שיכול לגרום לך למלא מצברים בכל רגע שאת קצת עייפה או קצת מבואסת...
השבוע אני... - אני מאמינה שהחלק הזה ביומן ישמש אותי בעיקר כדי לכתוב משימות דחופות עד בהולות - כל דבר שאני ממש חייבת לעשות אבל נוטה לדחות. אולי יש לך עוד רעיון איך לנצל את האזור הזה של המשפט שאת צריכה להשלים? אשמח אם תכתבי לי למטה בתגובות.
מחשבות ושירבוטים - כל יומן טוב צריך להסתיים באזור שבו אפשר להמשיך ולהתפייט, לכתוב, לחלום ו"לחשוב על הנייר" (שזה קצת כמו שחושבים בקול רם). מקום להמשיך לכתוב לעולם אינו מיותר מבחינתי, ואם משולבים בו עוד כמה עיצובים של ענבל, אז מי אני שאתנגד :)


עוד מידע שכדאי לדעת על היומן של ענבל גיבור

הוא מכיל 300 עמודים,  כולל תכנון שנתי, חודשי ושבועי. יש בו עמוד שלם ללוח השראה לתחילת השנה, כדי שנוכל לראות את מה שאנחנו רוצות להשיג. כמו כן, בכל חודש, שמאופיין בצבע אחר, יש פוסטר השראה שאפשר לגזור מהיומן ולמסגר או לתלות על לוח ההשראה. נראה שבכל חודש יש גם משפטים מעצימים אחרים וכנראה שיש עוד הפתעות שהתמונות טרם חשפו.

היומן מתאים לשנת הלימודים (כלומר הוא מתחיל בספטמבר 2016 ונגמר באוגסט 2017). הוא נמכר עכשיו במחיר השקה מוזל של 129 ש"ח במקום 139 ש"ח, שזה מחיר הרבה יותר נגיש ממה ששילמתי על היומן הנוכחי שלי של ארין קונדרן. ניתן לרכוש אותו כעת ולאסוף אותו ביריד של נתנאלה או לקבל אותו במשלוח עד הבית. אני בטוחה שתקבלי אותו ארוז כמו ממתק: כל המוצרים של ענבל מגיעים ארוזים בנייר צלופן עם פאייטים בשלל צבעים ססגוניים.


אני חייבת להגיד שיש לי המון מחברות, יומנים, גלויות, פוסטרים ומוצרי נייר נוספים, אבל אין כמו המוצרים של ענבל. יש להם ערך מוסף, הם אופטימיים, צבעוניים וכיפיים, ומוסיפים הרבה שמחה, מוטיבציה, השראה ונצנוצים לחיים. לפי מה שזה נראה מהתמונות באתר (שהוצגו בפוסט באישורה של ענבל), זה הולך להיות היומן שלי לשנה הבאה. ישנם עוד כמה פריטים בקולקציה החדשה שאני כבר מתה לשים עליהם את הידיים שלי, כמו המדבקות ליומן, הפנקסים והמחברות, אבל אני אשמור משהו לפעם הבאה. 

אתן מוזמנות לתכנן איתי את ספטמבר ביומן של ענבל:


אם בא לך לקרוא עוד סקירות על יומנים ומוצרי נייר, אל תשכחי לכתוב לי תגובה או לפרגן לי בלייק :)


No comments