מוצרי נייר וציוד משרדי שאת חייבת לפני החזרה לספסל הלימודים


ט"ו באב מאחורינו וזה אומר רק דבר אחד - הגיע הזמן להתכונן לחזור אל ספסל הלימודים, או לפחות תירוץ טוב מאוד להצטייד במוצרי נייר וציוד משרדי כמו שאני אוהבת. אז במיוחד לרגל האירוע הכנתי בשבילך לוחות השראה שמרכזים את כל הפריטים הכי שווים שאפשר לרכוש ברשת האינטרנט. כל מה שנותר לך זה לבחור.
עטים ועפרונות

איך את מתכוונת לסכם את השיעורים?גם במידה ויש לך לפטופ,הגעתי למצב שיש לי כל כך הרבה עטים, שהחלטתי להיגמל ושיטת הגמילה שלי הובילה אותי לפתוח לוח השראה בפינטרסט שכולו מוקדש לעטים ולעפרונות.

הייליטרים (מארקרים) וטושים

אני אוהבת לסמן דברים חשובים במחברות ובספרים, ובשביל זה צריך טושים מדגישים ורגילים. הם כמובן משמשים אותי גם כשאני יוצרת כרטיסי ברכה, או כותבת ביומן להנאתי, כי אני מחלקת את נושאי הכתיבה שלי לפי נושאים, וכל נושא מקבל צבע משלו.

קלמרים

כשיש כל כך הרבה עטים, חייבים מקום לאחסן אותם, נכון? ואם יש משהו בעולם שאני אוהבת כמו שאני אוהבת מוצרי נייר וציוד משרדי זה פתרונות אחסון. אז כן, מצאתי בשבילך גם קלמרים שווים שתוכלי להשתמש בהם כדי לאחסן את כל מוצרי הכתיבה, או להשתמש בהם כדי לאחסן כלי איפור או כל דבר אחר שהוא.

מחקים וטיפקס

היום יש עפרונות יפיפיים שבאמת עושים חשק לכתוב איתם. ואם כבר משתמשים בעפרונות, אז צריך מחקים, נכון? פעם היו רק מחקים לבנים מלבניים ומשעממים. היום יש כל כך הרבה אפשרויות מעוצבות, שכל מה שצריך זה רק לבחור. גם טיפקס היום לא חייב לבוא במיכל משעמם בגודל לק. היום יש טיפקס שבמקום להיות נוזלי, הוא מגיע במעין רצועה שנמצא במעין קלטת, שגם היא מגיעה בשלל עיצובים.

פתקיות וסימניות דביקות

צריכה לכתוב לעצמך תזכורת מהירה? בשביל זה יש פתקיות או POST IT. הן באות בכל מיני גדלים, ובכל מיני צבעים ועיצובים. נכון שיש גם פתקיות לא דביקות, אבל אני מרגישה שהן תמיד הולכות לאיבוד. לעומת זאת, פתקיות עם דבק מאפשרות לך להדביק את התזכורת בכל מקום - על המחשב, ביומן, בארנק... או כל מקום אחר שעולם בדעתך.

אני מאוד אוהבת גם להשתמש בסימניות דביקות. הן עוזרות לי לסמן את החלקים שאני אוהבת בספר שאני קוראת, ובזמן הלימודים, הייתי מסמנת בעזרתן דברים חשובים, או כאלה שאני צריכה לחזור ולתרגל. כמובן לכל קטגוריה הקדשתי סימניה בצבע או עם ציור אחר.

וואשי טייפ ומדבקות

למה שהמחברת או היומן יהיו משעממים? אם מתחשק לך לעצב אותם, האפשרות הכי זמינה, זולה וזמינה לדעתי היא וואשי טייפ. אפשר למצוא גם מדבקות במגוון עיצובים, ובאינטרנט הן באמת לא עולות יקר. שני אלה יכולים לשמש אותך גם לקישוט אלבומים וכרטיסי ברכה.

מחברות ופנקסים

כשהייתי קטנה 99% אחוז מהמחברות שלי היו מחברות פשוטות, עם כריכה חומה ופשוטה. כשעברתי לחטיבת הביניים, עברתי לדפדפות לבנות ופרקטיות. רק בשנים האחרונות, כשאני כבר לא במסגרת של לימודים גיליתי את עולמן הסודי של המחברות. כיום אני מצטיידת במחברות מעוצבות בעיקר תוצרת כחול-לבן, אבל זה ממש לא אומר שאין לי לוח בפינטרסט שבו אני מבלה שעות בנעיצות של מחברות ופנקסים יפים-יפים.


יומנים, פנקסי רשימות ומתכננים

כשלכולם היה את היומן של ערוץ הילדים או של זבנג, אני כתבתי ביומן פשוט, בגודל A5, כשרק הכריכה שלו היתה יפה. העמוד מבפנים היו משעממים נורא והייתי ממלאת אותם במדבקות או בגזירות מעיתוני נוער ומגזינים לנשים. כשההורים שלי היו מקבלים לוח שנה בעבודה, אני הייתי ישר מאמצת אותו ותולה אותו בחדר, מנסה למצוא פתרונות יצירתיים להסתרת החסויות והפרסומות . אכן, ילדות עשוקה היא ההסבר היחידי לאוסף של יומנים, פלאנרים לתכנון ופנקסי רשימות של TO DO LIST.


ציוד משרדי

אני משתמשת בעוד המון מוצרים שמשמשים אותי גם בעבודה וגם כשאני יוצרת: מהדקים, אטבים, וכמובן המחשב שלי, שולחן העבודה, ספרייה ועוד. ולפעמים גם יש לי פנטזיות על מוצרי משרד שהם יקרים מדי, ובתכלס גם לא יהיה לי איתם כל שימוש, אבל אם היה לי חדר עבודה מושלם, סביר להניח שהייתי קונה אותם. ובדיוק בשביל כל אלה, קטגוריית "שונות", יצרתי את לוח ההשראה הזה:

מקווה שנהנית מהפוסט הזה, ואם את חוזרת בשבוע הבא ללמוד, אני מאחלת לך המון בהצלחה. אם בא לך שאכתוב על נושאים נוספים שקשורים לחזרה ללימודים, אשמח שתכתבי לי בתגובות.

וכרגיל, את מוזמנת לקבל הצצה למוצרי הנייר ולציוד המשרדי שאני משתמשת בו בסרטון החדש שעלה לעמוד היוטיוב של הבלוג:


שיהיה אחלה שבוע!
שירלי

No comments