BLOG DAY 2016

היום יום הבלוגים הבינלאומי! אז קודם כל רציתי לאחל חג שמח לכל חברותיי לבלוגספירה. מה זה אומר BLOG DAY? בגדול אפשר להגיד שהיום הזה נועד לפרגן לבלוגרים אחרים שאני אוהבת. אז במי בחרתי?...

יום הבלוגים הבינלאומי נחגג מדי שנה ביום האחרון של חודש אוגוסט (31/8).


יום קצת מוזר שנקבע כיום חגם של הבלוגרים, כי הרי הדבר היחיד שמעסיק אותנו זה סיומו של החופש הגדול, הקיץ וכמובן תחילת חגיגות של היומנים והפלאנרים שלנו, לא ככה?

לפי מה שקראתי בבלוג של יונית צוק, הסיבה לכך שנקבע התאריך הזה כיום הבלוגרים הבינלאומי הוא שאם נדמיין ממש ממש טוב, אז צירוף המספרים של התאריך 3108 מאוד דומה למילה Blog. ללא ספק נראה שהיה לממציא ממש דמיון פורה ומפותח :)

עדיין לא ממש ברור לי מי עומד מאחורי העניין, מאחר והאתר הרשמי של BlogDay נסגר. אבל למיטב הבנתי, החג נועד בעצם כדי לבקש מבלוגרים מכל רחבי העולם, להמליץ על 5 בלוגרים שהם אוהבים, ולפרגן להם.

אז הנה רשימה של חמשת הבלוגרים האהובים עליי, שאם את עדיין לא עוקבת אחריהן, אז זה לגמרי הזמן:
1. נשות חיל מדברות על הכל - זהו בלוג במובן קצת שונה של העניין - כי הוא לא נכתב בתוך יומן וירטואלי, אלא מנוהל בקבוצת פייסבוק. את הבלוג מנהלת אושרה פחימה שמש, שכותבת כל יום פוסט חדש ומעניין, כל פעם על נושא אחר. אני אוהבת מאוד את סגנון הכתיבה שלה ולצלול בין המילים שלה.
2. הבלוג של דבורה מינדל - מוכיח כמה יצירתיות יש באישה אחת! פשוט בלוג מעורר השראה וכיף לקריאה, עם תמונות שגורמות לך ישר לעזוב את כל מה שאת עושה וליצור משהו, בתקווה שייצא יפה כמעט כמו של דבורה.
3. marjorie morningstar - אין לה עמוד פייסבוק או רשתות חברתיות אחרות, אבל יש לה את הבלוג הכי מעניין שיש, שבו היא חולקת את החלומות המוזרים שחלמה בלילה, עלילות מחייה היומיומיים ומשלבת שירים אייקונים שלגמרי מכניסים לאווירה.
4. Fashion Tails - קשה לי להאמין שאת לא מכירה את לובה שרגא. אייקון אופנה, חובבת זנבות ושפמים, איפור, נרות ובעלת פטיש חמור משלי למוצרי נייר. לקרוא את הפוסטים הפוטוגניים ולא להאמין.
5. FreshBakedDisney - אחרון חביב, וולגר שאני הכי מקנאה בו. קוראים לו דייב והוא כל שבוע מבקר בדיסנילנד קליפורניה, ומעלה כל יום (!) סרטון חביב. הוא וחבריו חולקים את חוויותיהם ומעדכנים על דברים מעניינים שקוראים בפארק שהוא המקום השמח ביותר עלי אדמות.

ומי הבלוגרים האהובים עלייך? ספרי לי בתגובות.

עוד משהו לסיום...
מחשבה שעלתה במוחי בעקבות חגיגות הבלוג דיי היא שאולי כדאי להחזיר לחיים את פינת הטיפים לבלוגרים. בכל זאת, לאחר שצברתי ניסיון של למעלה מעשור בתחום, בא לי לחלוק טיפים ומידע חיוני בתחום, שאולי יעזור לך אם את מנהלת בלוג או יעורר בך חשק לפתוח אחד, אם עדיין אין לך בלוג. אז מה דעתך?

מאחלת לך יום חמישי שמח, סופ"ש מדהים והמון בהצלחה למי שחוזרת אל ספסל הלימודים.

XOXO,
שירלי

1 comment

  1. גם אני אוהבת את הבלוג של אושרה. בהחלט מקום נפלא וקהילה מצוינת.
    אני בהחלט בעד טיפים לבלוגרים... זה תמיד כיף לקרוא!

    ReplyDelete