רעיונות רומנטיים לכבוד הסתיו


סתיו היא העונה הכי אהובה עליי, ובאופן רשמי היא התחילה, למרות שבמזג האוויר עדיין לא ממש ממש מרגישים את זה, אבל זה יקרה בקרוב. הסתיו איכשהו מלווה בהרגשה חמימה, רומנטית ובלתי מוסברת, וממלאת אותי מחשבות נעימות על החופשה הכיפית שתבוא ביחד עם תקופת החגים. אז הנה כמה רעיונות רומנטיים לרגל הסתיו שתוכלי לעשות יחד עם הפרטנר שלך.
  •  ללכת לשתות קפה או להכין בבית. אם את טיפוס אומנותי, נסו ליצור בקצפת של הקפה צורת לב. הבחור שלך מאוד יעריך את המחשבה הכל כך פשוטה אך כל כך רומנטית הזו, וגם את הצד היצירתי שלך

  •  כיוון שעדיין לא קר מדי, אפשר גם ללכת על גלידה מפנקת. בחרו את הטעם האהוב עליהם, הוסיפו כמה ענבים אדומים מלמעלה, ובטוח שתקנו את לבם :)

  •  רומנטיקה לא חייבת להיות תמיד בערב. לפעמים הבוקר יכול להיות זמן מושלם לקצת אהבה. הכיני לו ארוחת בוקר שכוללת טוסט פריך וטעים, גבינות, ריבה או כל דבר אחר שאתם יודעים שהם אוכלים בבוקר והוסיפו מיץ תפוזים סחוט. הגישי לו את הארוחה במיטה, שבי לידו ופשוט תיהנו מהארוחה הכי מזינה ביום.

  •  לעשות הליכה זה דבר שנראה פשוט, אבל ללכת עם האחד/ת שאתם אוהבים, זה יכול להיות ממש רומנטי. אין הליכה יותר רומנטית מאשר לעשות טיול רגלי בשדרת עצים שהעלים הצבעוניים נושרים כעת לאורך הדרך של המסלול שלכם. קולות הקרא`צים שהעלים עושים שתדרכו עליהם יספקו את הכיף ואת הרומנטיקה, בזמן ההליכה יד ביד.

  •  למרות שחופשת קאמפינג היא ה-חוויה של הקיץ, הרי שללא ספק בסתיו היא הרבה יותר נעימה וכיפית. אתם יכולים לתכנן ביחד קאמפינג רומנטי ופשוט לברוח מהוכל ומכולם לכמה ימים, או אפילו רק לסופ"ש. אל תשכחו לקחת אתכם מרשמלו ושיפודים ולצלות אותם על מדורה קטנה שתארגנו במקום. 

  •  צאו אחרי הצהריים אחד הרחק מרעש העיר, וסעו למקום שקט. אם בחרתם בשפת הים, אל תשכחו להסתכל על השקיעה. פרסו שמיכה, התכרבלו ביחד והביטו יחד בכוכבים. זכרו עם איזה אדם מיוחד אתם נמצאים!

  • כמובן שאפשר לקחת את האופניים ולעשות סיבוב שתיהנו מהאוויר הנקי ומהצבעים שהעצים לובשים.
  •  אפשר ללכת לשתול עצים דווקא עכשיו, אפילו שעוד לא ט"ו בשבט

  • אם אתם לא טיפוסים הרפתקניים במיוחד, תמיד תוכלו להישאר בבית ולתכנן זמן לשניכם. תכינו שוקו חם או תה חמים, מה שאתם מעדיפים. לבשו משהו כרבולי ורך. ואז פשוט שבו זה לצד זה והזכירו אחד לשנייה כמה אתם אוהבים אותם ולמה.

ואם כבר אתם בבית, למה שלא תראו איזה סרט סתווי ורומנטי? הנה כמה המלצות:

סתיו בניו יורק - דרמה קומית. הסרט מספר את סיפור של וויל קין (ריצ'רד גיר), פלייבוי מזדקן ובעליה של מסעדה יוקרתית, שהוא גם אחד הרווקים הנחשקים בניו יורק. הוא מתאהב ללא תנאי בשרלוט, אישה מקסימה אך חולה סופנית (וינונה ריידר), הצעירה ממנו בשנים רבות. הפעם נדרש וויל להתמודד עם האפשרות שיאבד את אהובתו, בעוד עד אותו יום זה היה הוא שלא מוכן היה להתחייב לאף אחת. 


אהבה בחודש נובמבר - נלסון מוס (ריבס) ושרה דיבר (ת`רון) נפגשים במשרד הרישוי, ונדמה כי אין ביניהם שום דבר משותף. היא נפש מקסימה המוציאה את המיטב מגברים, הוא פרסומאי המכור לעבודתו, שמערכת היחסים היחידה אותה הוא מנהל היא עם חשבון הבנק שלו… עד שהוא פוגש את שרה. שניהם מסוקרנים זה מזו, אך ללא היכולת להתחייב, הם מתפשרים על מערכת יחסים לא קונבנציונלית: חודש ניסיון, אחריו כל אחד מהם ילך לדרכו שלו, ללא ציפיות, ללא לחץ וללא אכזבות, אך אף אחד מהם לא בונה על התאהבות. 

 כששרה אומרת לנלסון שהוא אומלל, הוא עונה לה שהוא פשוט מצליח, אבל היא כבר יודעת שמישהו כמו נלסון, עם כל כך הרבה מוטיבציה לרוץ קדימה, חייב גם לברוח ממשהו בעברו. כשהיא מאותגרת על ידי האטימות המוחצנת של נלסון והנפש השבורה שלו, שרה מוליכה אותו למסע של גילוי עצמי לאורך חודש נובמבר, והיא מקלפת בסבלנות את שכבות ההגנה של נלסון השומרות עליו מאינטימיות.
ואיך את מבלה בסתיו? ספרי לי בתגובות. 
שיהיה לך שבוע נפלא.

No comments