קיטים ליומן ובשביל מה צריך את זה?


בשבועות האחרונים אני אובססיבית כלפי קיטים ליומן. כן, אוסף של מדבקות עם נושא מסוים וצבע מוביל - הוא בדיוק מה שחיפשתי כדי להתענג על תוצאה מושלמת, הרמונית ואסתטית בפלאנר שלי. עד בינתיים התנסיתי כבר בשתי חנויות ב- etsy. שממש אהבתי את העיצובים שלהן, האחת של בלוגרית אמראיקאית מתחום הלייף סטייל, שהפכה להיות אחת המעצבות המובילות בתחום הזה, ואשכרה מצליחה להתפרנס מעיצוב מדבקות ליומן. אבל - הקיטים שלה יקרים למדי גם שהן בסייל וגם המשלוח לוקח מלא זמן והמחיר שלו ממש לא מוצדק בעיניי.

במקרה נתקלתי בחנות שנקראית GOLDEN PLANNER SHOP, והתאהבתי. קודם כל בערכות המעוצבות שממש לא נופלות באיכותן מאלה של הבחורה האמריקאית, וכשגיליתי שיש לה מחירים נוחים ושהיא ישראלית - ישר קפצתי על המציאה וקניתי לי מלא קיטים ליומן. הדואר לא אכזב, ותוך שבוע-שבועיים כל הערכות שקניתי - הגיעו אליי. 


אבל רגע... מה זה קיטים ליומן?

בגדול קיט (או בעברית ערכה) כולל כמה גליונות של מדבקות עם נושא ספציפי, עם צבעים הרמוניים וכולל את כל מה שסביר שתצרכי לעיצוב השבוע - ממדבקות לקישוט דרך מדבקות של מטלות, אייקונים לסימון אירועים ומשימות וכו'. כאמור, התוצאה המתקבלת מרהיבה לדעתי, ועושה ממש שמח על הלב.

העניין הוא שבישראל אין קונצנזוס על יומן בפסציפי, וכישראליות אנחנו צריכים לעשות מעין מיקס של כל מיני מדבקות והתוצאה לתחושתי יוצרת קצת בלגן בעיניים. לעומת זאת בארה"ב יש שני יומנים עיקריים שמובילים: הפלאנר של ארין קונדרן וההפי פלאנר. התוצאה: מאות ואולי אפילו אלפי חנויות ב- etsy שמוכרות קיטים שמותאמים במיוחד ליומנים האלה. ההתאמה היא ממש פר "בוקסה" ביומן, וכך מתאפשר להדביק מדבקות צבעוניות ולכסות את כל חלל הכתיבה, בעיצוב לטעמכן.

נשמע טוב? זה גם נראה טוב! אלא שנושא הקיטים כמעט ולא קיים בישראל, וגם מה שקיים קשה להתאים לכל יומן בצורה מושלמת אם אתן כמוני, חולות פרפקציוניזם, אז תשמחו לשמוע שבחנות של הישראלית שמצאתי באטסי מבצעת הזמנות בהתאמה אישית לכל יומן, וניתן לבקש גם כיתובים בעברית, ואם יש לכן life plannner של ארין קונדרן או happy planner - יש לה ערכות שאפשר ישר לקנות.

לעוקבות שלי יש 20% הנחה בחנות שלה באטסי בהזנת קוד קופון shirley 20 ואני ממליצה לכן גם להירשם ל- ebates ולהשתמש בו כדי לקבל קאשבק חזרה לחשבון הפייפאל שלכם, ולמקסם את הקנייה שלכן אפילו עוד יותר.


כאן בסרטון אני מסבירה עוד על קיטים ליומנים, מוזמנות לצפות ולהגיב:No comments