יומן לתכנון שנתי והשראה - החיים לפי שירלי - הגרלה

רוצות לזכות ביומן שנתי לתכנון והשראה של ענבל גיבור?

מה בבלוג?

העוקבות הקבועות שלי כבר יודעות שאני פשוט מאוהבת במוצרים של ענבל גיבור. השנה היא הוציאה יומן חדש ומשודרג, עם המון פיצ’רים סופר מגניבים, צבעוניות שמחה ואופטימיות מדבקת שכל כך אופיינית לענבל. רוצות לזכות ביומן הזה? כל הפרטים שאתן צריכות לדעת נמצאים ממש בסיום הפוסט הזה. אבל רגע לפני, קבלו הצצה ליומן >>>

היומן של ענבל גיבור לשנת 2017-18

כבר שנה שעברה סיפרתי לכן בפירוט על היומן המהמם של המעצבת האהובה עליי. הוא זכה להצלחה רבה, ולכן השנה שוב יצא יומן. יש בו כמה דברים שמוכרים משנה שעברה לצד שדרוגים וחידושים שאהבתי מאוד.

השער של היומן / הקאבר – נשאר עם הדפס צבעוני וריקוע זהב, אבל הפעם עם כיתוב חדש, ומעורר השראה לא פחות:”לפעול מתוך אהבה”. אני שמה לב שאני יותר ויותר מתחברת למשפט הזה ומתחילה להבין את הקונספט שלו. אגב, לענבל גיבור יש קבוצת פייסבוק שנקראית כך ומומלץ לבקר בה ולקבל ממנה רעיונות מהממים להשראה יומיומית וגם להכיר נשים מקסימות.

יומן שנתי לתכנון והשראה - החיים לפי שירלי


הספירלה – נשאר כמו שאני אוהבת, לבן וחזק במיוחד, ככה שכל הדפים של היומן נשמרים כמו שצריך ואין סכנה שהוא יפרום לי את התיק או משהו כזה. נוח מאוד לעבוד עם ספירלה לעומת חיבור פשוט ורגיל של הדפים.

דפי דוגמה – אני חייבת להתוודות. בתחילת דרכי גם לי קשה לעבוד עם יומן, לתכנן ולעבוד איתו בצורה אפקטיבית. ביומן השנתי לתכנון והשראה של ענבל גיבור יש דפים שעוזרים להתפקס ולהבין איך להתמודד עם מליון משימות שאנחנו צריכות לנהל ולהספיק, בעזרת היומן כמובן.

היומן של ענבל גיבור - החיים לפי שירלי

דפי הסבר – אלה הם לדעתי חלק חשוב מאוד, וחבל שאין את זה בכל יומן. אני מאוד אוהבת את התחושה שענבל ממש מלווה אותי “יד ביד” לאורך היומן, ועוזרת לי לתכנן את השנה כדי שאני אוכל לראות לאורך הדרך תוצאות ולהשיג את היעדים שאני מציבה לעצמי.

תכנון שנתי – לפני התכנון השנתי יש עמוד שנקרא “דברים קטנים וגדולים שאני רוצה לעשות השנה”. בעמוד הזה יש כ- 20 שורות שבהן את יכולה לכתוב את כל הדברים שאת רוצה לעשות, ובדגש על עוד השנה. כלומר אם יש לך תוכנית ל -5 שנים, זה לא המקום 🙂

תכנון שנתי - החיים לפי שירלי
המיקום של העמוד הזה מעולה, כי אחרי שכתבת אותם על הנייר באופן ספונטני, בדף הבא תוכלי לראות לנגד עינייך את כל השנה, לשלב בה את כל ימי ההולדת, החגים, הטיולים, הפרויקטים הקבועים והחופשים.

כעת, את יכולה להסתכל על המטרות שכתבת הדף הקודם, ולפזר אותן לאורך חודשי השנה, בהתאם לאילוצים ולתוכניות אחרות. הפריסה השנתית מאפשרת לך גם להחליט על תאריך יעד ואם מדובר בפרויקט ארוך – זה יעזור לך לראות מתי את צריכה להתחיל לעבוד עליו.

תכנון רבעוני - החיים לפי שירלי

תכנון שנתי אינו חדש לי, ולמען האמת עדיין קצת קשה לי איתו, גם עכשיו, אחרי שצברתי ניסיון של שנתיים בעבודה עם תכנון שכזה. צריך להתרגל לתכנון שנתי, וזה קורה באופן הדרגתי. הכי חשוב לזכור שלא תמיד זה עובד לכולן, ואם זה לא עובד בשבילך – את יכולה להרפות ממנו, ולהשתמש בו בהמשך או בכלל לא. אני בכל מקרה ממליצה לחזור אליו בשלב מאוחר יותר ולעדכן אותו אחת לחודש, כדי לעבוד באופן יעיל.

מה שעובד בשבילי זה כשיש לי תכנון שנתי שמחולק לרבעים, קצת בהשראת עונות השנה. ענבל פרסה את התכנון השנתי מימין לשמאל, ואולי בתור קוראות עברית זה ייקל עליכן. אני התרגלתי לשיטת חלוקה אחרת, אבל אני בטוחה שרוב הבנות יאהבו את החלוקה הספציפית הזו.

לוח השראה – שנה שעברה ענבל גיבור העביר בפייסבוק לייב הדרכה איך להכין לוח השראה לקראת השנה החדשה. השנה יש שמועות שאומרות שיתקיים מפגש פנים מול פנים שבו היא תעביר את ההדרכה, ובטח זה יהיה מפגש מאוד כייפי.

לוח השראה - החיים לפי שירלי

המטרה של הלוח הזה היא להזכיר לנו באופן ויזאולי מה המטרה שלנו ואיך אנחנו הולכות להשיג את זה. אפשר לגזור תמונות מהעיתונים, להדפיס תמונות מפינטרסט, ולהדביק את הכול בעמודים האלה. זה ממש כיף לדפדף ביומן ולקבל תזכורת שמניעה לקראת היעד הבא שאני מציבה לעצמי.

הדברים שמשמחים אותי – עמודים חדשים ביומן שנראים לי ממש מבטיחים! ביומן הזה ענבל גיבור שמה דגש משמעותי על הנושא של שמחה, וזה רק חידוש אחד מתוך כמה שבוצעו ביומן בנושא הזה. בדפים האלה, זה המקום לכתוב את כל מה שעושה אותך שמחה ושעושה לך טוב על הלב.

אני חושבת שזה גם מקום טוב לכתוב דברים שגורמים לנו להוקיר תודה עליהם. התחלתי בהרגל הזה לפני כמה חודשים, ואני חייבת להגיד – שזה שינה את חיי! אם אני קצת עצובה, אני מסתכלת על הרשימה שלי – וזה מחזק ומעצים אותי, נותן לי כוחות להתמודד עם דברים שקשים לי ועוזר לי להיפטר ממחשבות על היום המבאס שהיה לי.

הדברים שמשמחים אותי - יומן לתכנון והשראה - החיים לפי שירלי

תכנון חודשי – לפני התכנון החודשי, יש עמוד למחשבות ולשרבוטים, שאפשר לנצל את זה איך שבא לכן, וזה ממש נחמד. משמאלו יש עמוד עם שם החודש, כשכל חודש מקבל צבע משגע אחר.

 

תכנון חודשי - החיים לפי שירלי

כעת, נהפוך דף ונביט על התכנון החודשי – שגם בו יש חידושים: אם בשנה שעבר אין רווח בין הקוביות, השנה יש ריווח והתוצאה הן שהקוביות מעט יותר קטנות והעיצוב מקבל מקום של כבוד פה, אבל מבלי להשתלט יותר מדי על הדף. בנוסף לכך, בראש העמוד מצד שמאל, עוד חידוש: מקום לכתוב 3 מטרות חודשיות. זה רעיון טוב, שעוזר להתפקס שוב, הפעם בהבט חודשי.

יומן חודשי בעיצוב אישי - החיים לפי שירלי

העמודה הימנית נותרה משנה שעברה, ויש בה מקום לכתוב עוד דברים שקורים החודש. אפשר לכתוב רעיונות, תזכורות או כל דבר שאת צריכה לעשות החודש, ועדיין אין לו תאריך ספציפי. לאחר שתשלבי בתכנון החודשי את כל התוכניות – תוכלי לראות איפה את יכולה לשלב את מה שהשארת בצד.

תכנון שבועי – השינוי המשמעותי ביותר ביומן שענבל עשתה השנה זה שהיא הורידה את העמודים של תכנון וסיכום שבועי, ושילבה אותם ביחד עם הפריסה השבועית. למה הכוונה? אם את כמוני, את כנראה מבזבזת לא מעט אנרגיה על למשור דברים בראש.

השנה למדתי שבמקום לבזבז אנרגיות על זה, אפשר פשוט לכתוב על הדף. בכל מוצ”ש אני מתיישבת וכותבת לי מה אני רוצה להשיג השבוע, איזה משימות חשובות יש לי, ובמהלך השבוע אני מוצאת למטרות האלה זמן.

תכנון שבועי - מטרות - החיים לפי שירלי

 

השנה ענבל השאירה בפריסה השבועית מקום ייעודי לדברים האלה – בניגוד לשנה שעברה שהחלק הזה הופיע על דף לפני – וככה הרבה יותר קל להתפקס, כשהדברים ממש מונחים שם מולי, בצד הימני התחתון של כל שבוע.

בצד השמאלי התחתון של כל שבוע עוד חידוש: יש מקום לכתוב מה למדנו השבוע, לפרגן לעצמנו על ההצלחות השבועיות שלנו ואפילו יש מקום להודות על הדברים שקרו לנו השבוע. החידוש הוא שיש את הסיכום ממש מול הפריסה השבועית, ולא בדף שאחרי (בניגוד למה שהיה שנה שעברה).

לדעתי זה רעיון מושלם לשבת על זה במהלך הסופ”ש ולראות את כל הדברים הטובים שקרו לנו בחיים השבוע. זה פשוט ממלא את הלב, מעצים אותי ומקרב אותי עוד שלב בדרך שלי להשגת היעדים והמטרות.

עוד חידוש בתכנון השבועי הוא המקום לכתוב רגע משמח שקרה היום. יש שם מקום ל- 3-4 מילים לדעתי, ככה שזה לא גוזל הרבה זמן, וזה ממש נחמד להיזכר במשהו טוב שקרה היום.

חידוש אחר הוא שבכל יום בתכנון השבועי יש 22 שורות עם שעות היום. היום מתחיל ב- 06:00 בבוקר ומסתיים ב- 22:00 בערב. אני יודעת שיש הרבה בנות שדרשו את זה ושאוהבות את הרעיון הזה. אבל אני באופן אישי מעדיפה את היומן שלי ללא שעות.

חידוש שמאוד קיוותי שיקרה, ולצערי לא קרה, הוא שהעמודות של שישי ושבת יהיו זהות באורכן לעמודות של שאר ימי השבוע, כי מבחינתי מדובר בימים עמוסים מאוד. החדשות הטובות הן שבימים האלה אין מספור של שעות, כך שנוצרת תחושה שניתן יותר לזרום בהם.

לגבי התאריך, המשפט שצריך להשלים (“השבוע אני…”) והאמרה מעוררת ההשראה – כל הרכיבים האלה נשארו בדומה ליומן של השנה שעברה.

סיכום חצי שנתי – כל שאר החודשים הולכים על אותו קונספט כפי שתיארתי למעלה. באמצע היומן, ממש לפני חודש מרץ, יש כפולה שבצד הימין את מוזמנת לכתוב על הדברים ששימחו אותך בחצי השנה האחרונה ובצד השמאלי על הפעולות שתעשי כדי להכניס את הדברים החדשים שגילית שמשמחים אותך.

סיכום חצי שנתי - החיים לפי שירלי

סיכום שנתי – בסוף היומן יש כפולה חדשה שבה יש לך מקום לכתוב על הרגעים המשמחים ביותר שקרו השנה, הדברים שלמדת השנה, ההצלחות שלך השנה וגם מקום להודות על דברים שקרו השנה.

סיכום שנתי - החיים לפי שירלי

כיס אחורי – חידוש נוסף ביומן הוא שיש בכריכה האחורית כיס פנימי עמוק ונפלא שיכול לשמש כמקום מצויין לאחסן את המדבקות היפות של ענבל גיבור, או כל דבר אחר שיתחשק לכן.

כיס אחורי ביומן שנתי לתכנון והשראה - החיים לפי שירלי

מידע נוסף על יומן שנתי לתכנון והשראה:

 • השנה היומן מגיע עם 200 עמודים צבעוניים, במקום 300 שהיו בשנה שעברה
 • בכל חודש יש פוסט עם ציטטה מעוררת השראה, שאפשר לגזור מהיומן ולמסגר ולתלות או למצוא לו שימוש אחר.
 • היומן מתאים לשנת הלימודים (מתחיל ב- 1/9/17 ומסתיים ב- 31/8/18).
 • מחיר היומן הוא 145 ש”ח (לחברות מועדון הלקוחות של ענבל יש 10% הנחה)
 • ביומן שנתי לתכנון והשראהיש תאריכים לועזיים ועבריים (כולל חגי ישראל וזמני כניסה ויציאת שבת וחג)
 • גודלו 19 על 24.5 ס”מ – כולל הספירלה
 • הוא מגיע עד אלייך עם שליח, ארוז במעטפה שמחה בליווי פאייטים צבעוניים ושמחים
 • כל יומן מגיע עם מיני פוסט מתנה
 • אפשר להזמין יומן ומוצרים נלווים כמו מדבקות, סימניות ועט זהב באתר של ענבל

ועכשיו מה שהכי ציפיתן לו – ההגרלה של היומן!

קודם כל תודה ענקית ומכל הלב לענבל גיבור האחת והיחידה על יומן נפלא, שפירגנה לי ביומן שלה במתנה, כאות תודה על הפירגון המתמשך שלי. היא שלחה לי את היומן המהמם הזה כבר בזמן ההשקה – ואני החלטתי לפעול מתוך אהבה כלפיה וכלפיכן, קוראות יקרות.

לשמחתי, היומן כבר בידיי, והוא הגיע עם מיני פוסטר וסט מדבקות של אופטימיות מדבקת. אחת מכן תקבל אותו – הרבה לפני שחודש ספטמבר מגיע.

 

אז מה צריך לעשות כדי לזכות ביומן שנתי לתכנון והשראה?

1. להעלות תמונה לפייסבוק / לאינסטגרם עם האשטג #החיים_לפי_שירלי עם אחת המשימות שעשיתן באתגר היומנים של חודש שעבר (פשוט היכנסו לפייסבוק של הבלוג, וגללו).
2. להירשם כמנויות לעמוד היוטיוב שלי 
3. לעשות לייק לעמוד הסטודיו של ענבל גיבור
4. לכתוב לי בתגובות למטה שביצעתן את כל השלבים הנ”ל

שימו לב – חשוב שתעשו את כל השלבים. מי שלא תעשה אותן – לא תוכל להיכנס להגרלה.

ההשתפות היא עד 31/7/17 בחצות. בתאריך 1/8/17 אני אכריז על הזוכה. בהצלחה!

 

עוד פוסטים שתאהבו:

11 תגובות

 1. ביצעתי את כל השלבים.
  המון תודה. האתגר מקסים והסרטון גם. חבל שלא נחשפתי אליהם לפני 🙂
  התמונות פורסמו בפייסבוק שלי
  Oshrat barbie barak
  תודה!!!
  שיהיה יום נפלא!

 2. היי
  אז אם זו פעם ראשונה שנחשפתי ליומן ולא עשיתי את המשימות באתגר היומנים
  (גם לא הבנתי אותו)
  אז לא מגיע לי לההיכנס להגרלה הזו?

 3. בוצע הכול למעט "המשימות שעשיתן באתגר היומנים "
  לא היה לי אף פעם את היומן, מצפה ומחכה לו נראה לי שאני אתאהב 🙂
  תודה, הילה הילל נויין

 4. עופרי מרק🙂 העלתי את התמונה לאינסטגרם לחשבון ploop6862 ואת שאר השלבים שדרשו פייסבוק דרך המשתמש ofri mark

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אהבתן את הפוסט? אשמח אם תשתפו!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

רוצות לקבל השראה ישירות למייל?

מה בבלוג?