משלוחי מנות מיוחדים - החיים לפי שירלי - בלוג לייף סטייל והשראה
פורים

משלוחי מנות מיוחדים שיגנבו את ההצגה

אחד הדברים שאני הכי אוהבת בפורים הוא לקבל ולהכין משלוחי מנות מיוחדים, ואם אתן קוראות את השורות האלה, אז אני מניחה שגם אתן בעניין. אז אם אתן מחפשות רעיונות איך להכין משלוח שיגנוב את ההצגה, הגעתן למקום הנכון.

כשהייתי ילדה, תמיד הייתי משקיעה כמה ימים טובים כדי להכין אריזה מושלמת לכל החטיפים וההפתעות שהייתי מכינה לחברת שלי לקראת החג. במשך שעות (אם לא כמה ימים ואפילו שבועות) הייתי צובעת, מדביקה, גוזרת, ומפסלת בקפדנות, עד שהייתי מקבלת את האריזה המושלמת שאליה ייכנסו כל הדברים הטובים ואוזן המן אחת (בעעע). אחרי הכול משלוחי מנות מיוחדים, כאלה שהשקיעו בהם באמת מחשבה יותר משתי דקות, הם סוג של מתנה – אז למה שהם לא ייראו כאלה?

מה הופך משלוח למושקע? קודם כל האריזה!

תקראו לי רדודה, אבל מה לעשות – אני מאלה שבדרך כלל האריזה הרבה יותר עושה להן את זה, מאשר מה שיש בתוכה. אני לא בטוחה אם זו טראומת הילדות בגלל שהייתי מקבלת מדי פעם משלוחי מנות “בריאים” עם כל מיני חטיפי גרנולה מזעזעים או בגלל שבגן הגרלתי משלוח שבו היו 2 חתיכות במבה, 3 חתיכות בייגלה, 4 בייגלה וקובייה של שוקולד פרה.

אבל גם הבפנוכו

בכל מקרה, תהיה הסיבה אשר תהיה שבגללה אני מצולקת, מאז שאני קטנה החלטתי ללכת על המשפט “מה ששנוא עלייך, אל תעשה לחבריך”. ובהתאם לזאת, החלטתי שאני אכין אך ורק משלוחי מנות מיוחדים, כאלה עם ערך מוסף גם חיצוני וגם פנימי. כי הרי בואו נודה בזה. אם כבר יש חג, אז זו הזדמנות מצוינת ליהנות מאיזה שוקולד טוב, עוגיות הום-מייד, או חטיפים מלוחים מהסוג של הביוקר, לא ככה?

אז כיאה למתכננת עם חלומות גדולים, החלטתי ליצור לוח השראה בפינטרסט שבו ריכזתי כל מיני רעיונות למשלוחי מנות מיוחדים ומופלאים, שמהם אף אחד לא יישאר עם צלקות לכל החיים. והנה הוא, כדי שתוכלו לקבל השראה.

לסיום, אשמח אם תספרו לי איזה משלוחי מנות מיוחדים אתן מכינות? מה אתן שמות בפנים ואיך אתן אורזות אותם? אני אשמח לקרוא את כל הפרטים העסיסיים!

 

תגובות

תגובות

1 תגובה

  1. זיוה

    היי! בלוג מקסים להשראה☺תודה!

השאירו תגובה

*