בואו לתכנן איתי את אחרי החגים - החיים לפי שירלי
פלאנרים וניהול זמן

בואו לתכנן איתי את השבוע של אחרי החגים

פריסה שבועית עם מדבקות ליומן של מעצבת ישראלית שאני נחשפתי אליה לאחרונה – ספיר בן דוד מהחנות Sapir Benda Designs שבאטסי. ספיר עוסקת בעיצוב בנייר כבר כ-3 שנים ולאחרונה החלה לעצב מדבקות לפלאנרים עם סטייל הורס.

ספיר מספרת בבלוג שלה שהמטרה שלה במדבקות שהיא מעצבת ליומן היא לתת ללקוחות שלה את אותה תחושת הכיף שלה והחוויה שלה בלנהל יומן. כלומר, גם אם לא קורה בהכרח משהו מלהיב באותו שבוע, תוכלי להסתכל על השבוע שלך המלא צבע ולחכות לו בציפייה, בהתרגשות ובהתלהבות. ואכן המדבקות שלה מעבירות את התחושה הזו 🙂

בסרטון אני מראה איך להשתמש בערכה הפונקציונלית המהממת של ספיר בנדה ומשלבת גם מדבקות של יעל יניב, תה וסודה וגם וואשי טייפ. התוצאה – תכנון שבועי שמח וצבעוני, שמוציא את הבאסה של חזרה לשגרה.

למי שמעוניינת, זו הערכה שבה השתמשתי בפריסה: http://etsy.me/2kNsbpz

אל תשכחי שמאחר ומדובק בחנות של etsy, ניתן לקבל חלק מהכסף בחזרה ישירות לחשבון הפייפאל שלך, באמצעות אתר קאשבק. פשוט הירשמי כאן ועקבי אחר הצעדים הפושטים שיש באתר ותיהני!

 

תגובות

תגובות

1 Comment

  1. רעיון יפה אבל עם כל יום תרשמי עבודה עבודה מה הפואנטה? איפה הערות החשובות כמו רופא? בילוי עם חברות/הבעל/ הבן זוג… בילוי עם הילדים סתם יום פינוק? הרי זה ברור שכל יום הוא יום עבודה…

Leave a Reply

*