בלוגרית לייף סטייל - שירלי גיא - החיים לפי שירלי

היי, נעים להכיר. איזה כיף שאת פה! שמי שירלי ואני בלוגרית לייף סטייל.

אני ממש שמחה שקפצתן לבקר ושמחה להציג בפניכן את הבלוג שלי –  החיים לפי שירלי – בלוג לייף סטייל והשראה 🙂

פתאום קלטתי שעוד לא הצגתי את עצמי, אז הנה קצת עליי – מי אני, מה פתאום פתחתי בלוג, מה הנושאים שעליהם אני מתכוונת לכתוב ועוד תשובות לשאלות שאולי עלו לך לראש במהלך הקריאה פה…

 

למה התחלתי לכתוב בלוג?

בואי נודה באמת. לא הכול ורוד בחיים, אבל דווקא בגלל הרגעים הפחות שמחים, אני מחפשת אחר אסקפיזם, וזה בדיוק מה שגורם לי לרצות ולתעד את האירועים היותר שמחים וכייפים, ליהנות מהרגע ולזכור שאחרי הכול – אנחנו חיים רק פעם אחת, אז למה פשוט לבלות, ולכייף ולתעד את מה שעושה לי שמחה בלב?


קודם כל וידוי קטן – אני כבר כמה שנים טובות חיה את עולם הבלוגספירה. יש מצב אפילו שאולי אני בין החלוצות שלו בארץ 🙂 כפי שכתבתי לפני כמה שורות – אני מאוד אוהבת את החיים ואת מה שיש להם להציע לי (לפחות מדי פעם), ואני מאוד אוהבת אוהבת לכתוב על השמחות הקטנות שאני חווה ביומיום.

העניין הוא שבמשך שנים התפזרתי וכתבתי כמה וכמה בלוגים, שכל אחד מהם מדבר על נושא אחר שקרוב ללבי. רק בשנת 2015 נפל לי האסימון שאת כולם אפשר לאחד תחת כותרת אחת – לייף סטייל


החלטתי שהרבה יותר נכון לאחד את כל הפוסטים שכתבתי לאורך השנים במקום אחד, ולהמשיך לעסוק בנושאים שמעניינים אותי פה, וגם לשתף אותך במחשבות, בחלומות, בתקוות וגם בטיפים ובהמלצות שלי. כמו כן, השאיפה היא להתענג על כל רגע שהוא פאן, לא להתבייש להודות בזה ופשוט לחגוג את כל מה שנפלא בחיים האלה.


השאיפה שלי היא להביא המלצות על מוצרים שהתנסיתי בהם – חלקם נרכשו מכספי ואילו חלקם התקבל לצורך סקירה והתנסות. בנוסף לכך, אמליץ ואעביר ביקורת על סרטים, הצגות ומופעים שיצא לי לראות, אתן לך טיפים לקנייה חכמה ולצרכנות נבונה, אזמין אותך לאירועים ולטיולים שווים, אחלוק מתכונים מוצלחים ואולי אפילו אצליח לעורר בך השראה מדי פעם, כדי לחיות טוב יותר ולהפוך כל רגע בחייך לכיף טהור.

איך התאהבתי באינטרנט

נחזור שנייה לאחורה, כי אחרי הכל הבטחתי שאני אספר קצת יותר לעומק על עצמי. אז ככה…

נולדתי ב- 1984 ומאז שאני זוכרת את עצמי, אהבתי לכתוב. בתור ילדה על סף גיל התבגרות, כבר הייתי חיית מחשבים ואינטרנט – עוד מהתקופה שבה צריך לחכות עד לשעה מאוחרת באישון ליל בשביל ליהנות מתעריף מוזל של הספקים.


בשנות נעוריי המוקדמות גיליתי את עולם הכתיבה. כתבתי באתר “במה חדשה”, אשר נחשב אז לפלטפורמה בעיקר ליוצרים ולאמנים מתחילים (ביניהם אגב גם הסופר “האנונימימי” אתגר קרת). 


אבל זה לא הספיק לי. רציתי לכתוב סוג של יומן, אבל לעצב אותו ולבנות לי סוג של אתר-מגזין. חיפשתי מקום שבו אוכל להביע את עצמי במגוון דרכים. מפה לשם התגלגלתי לבלוגספירה של “תפוז”, והייתי בין הבלוגריות הראשונות של האתר. נרשמתי אל המערכת בשנת 2004, והייתי בה עד שנת 2015. חתיכת תקופה, לא?


כבלוגרית לייף סטייל, כעורכת תוכן ובכלל כאדם שאוהב לכתוב, היה לי חשוב למצוא את המקום שבו אני אוכל להגשים את החלום שלי, ולבנות לי בלוג-אתר. לאורך השנים התנסיתי בכתיבה במגוון פלטופורמות, ביניהם: ישראבלוג, סלונה, תפוז ומקומות נוספים, אבל זה לא היה זה.

 

בשנת 2015 מצאתי את בלוגר, ב- 2016 חקרתי את WIX ועכשיו אני פה, בוורדפרס. החלטתי שפה אני מרגישה הכי בבית, והתחלתי להעביר את התכנים הישנים מהבלוגים הקודמים שלי, ובמקביל לייצר תכנים חדשים.

בבוקר עורכת תוכן ובערב בלוגרית לענייני לייף סטייל

התחלתי לפרנס את עצמי לאחר שסיימתי את הצבא. למדתי לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה, וכדי לממן את לימודיי עבדתי לאורך השנים במגוון עבודות בתחום הכתיבה, והפכתי להיות עורכת תוכן.


באמת שכשהתחלתי ללמוד פסיכולוגיה, חשבתי שיום אחד אוכל לטפל באנשים. אבל השנים הוכיחו אחרת, והבנתי שאני יותר טיפוס של מחשבים. אז לא עזבתי את עולם הכתיבה, ואני ממשיכה לכתוב תכנים לחברת אינטרנט גדולה שמפיקה מאות אתרי-לקוחות מדי חודש. ולמרות שבמשך 9 שעות ביום אני כותבת, אני לא זונחת את התחביב שלי, וממשיכה לעסוק בו גם בזמני הפנוי 🙂

מילה אחרונה לפני סיום

חשוב לי לציין כי לא נלקח תשלום על הסקירות. הסקירות בבלוג הינן על פי דעתי האישית, על מוצרים ושירותים שאני מקבלת לסקירה ועל אירועים שאליהם אני מוזמנת על-ידי משרדי יח”צ וחברות שונות. חשוב לי להיות כנה ואובייקטיבית, ולהביא לקוראים את האמת שלי. ניתן ליצור עמי קשר כאן.

מאחלת לכן קריאה מהנה ♥

שלכן,

שירלי גיא – בלוגרית לייף סטייל