fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
קוביית סקס DIY

קוביית סקס – כך תכינו בעצמכם קובייה להרפתקה זוגית מלהיבה

מי מאיתנו לא מחפש לפעמים משהו חדש ומרגש להכניס למערכת היחסים? לשבור את השגרה, לחדש ולהפתיע. את הרעיון הזה קיבלתי מחברה קרובה שסיפרה לי על קוביית סקס שהיא הכינה לן זוגה. זה רעיון פשוט ומהנה שיכול להכניס המון עניין והתרגשות לכל דייט ביתי. הכנת הקובייה הזו לא רק שמביאה איתה הנאה, אלא גם יוצרת זמן איכות משותף בו אתם יכולים לגלות דברים חדשים אחד על השני.

איך מכינים קוביית סקס?

כדי להכין קוביית סקס, תצטרכו קובייה ריקה שניתן להשיג בחנויות לציוד משרדי או להכין בעצמכם מחומר קרטון עבה. אפשר גם ללמוד איך להכין קובייה באמצעות אוריגמי או להשתמש בפריסת קובייה שדורשת חיתוך והדבקה.

כמו כן, תצטרכו טוש, מדבקות צבעוניות או מדפסת. התחילו על ידי חלוקת הקובייה לשישה צדדים, כל צד מייצג פעולה או מצב אחר. הנה כמה רעיונות לדברים שאפשר לכתוב על הקובייה: נשיקה, ליטוף, עיסוי, לחשוף סוד או פנטזיה או כל דבר אחר שמתאים לכם. אפשר כמובן גם תנוחות סקסיות. כמובן, אפשר להוסיף רעיונות יצירתיים משלכם.

למשל – אפשר להכין כמה קוביות שלכל אחת מהן יש תפקיד:

קוביית חלקי גוף – שבכל צד שלה מופיע שם של חלק גוף אחר. כשאתם מגלגלים את הקובייה הזו, היא יכולה להכתיב איזה חלק גוף להתמקד בו, אם זה לנשק, ללטף או אפילו לעשות עיסוי. זה מוסיף עניין ומשחק לזמן האינטימי שלכם. לדוגמה:

 1. צוואר
 2. שפתיים
 3. ידיים
 4. רגליים
 5. גב
 6. אוזניים

קוביית זמן – מכילה משכים שונים של זמן לכל צד. כשאתם מגלגלים את הקובייה הזו, היא מכתיבה כמה זמן אתם משקיעים בפעולה מסוימת או במשחק. זה יוצר תחושת תזמון ומאפשר לכם להתמסר כל הזמן שנבחר לפעילות הנבחרת. לדוגמה:

 1. 1 דקה
 2. 5 דקות
 3. 10 דקות
 4. 15 דקות
 5. 20 דקות
 6. 30 דקות

קוביית פעולות – מכילה מגוון פעולות שניתן לבצע. הקובייה הזו תכתיב איזו פעולה לעשות ומה יכול להפוך את הרגעים לאינטימיים יותר. כל גלגול מביא עמו פעולה חדשה ומרגשת שתוכלו לנסות יחד. לדוגמה:

 1. נשיקה
 2. ליטוף
 3. עיסוי
 4. לחשוש סוד
 5. מחמאה
 6. חיבוק

קוביית מיקומים – מכילה מקומות שונים בבית או בחוץ בהם ניתן לבצע את הפעולה הנבחרת. כל גלגול של הקובייה הזו יביא אתכם למקום חדש בו תוכלו לחוות את הרגע האינטימי או הדייט. זה מוסיף מימד של הפתעה והרפתקה. לדוגמה:

 1. בסלון
 2. במטבח
 3. בחדר שינה
 4. בחדר האמבטיה
 5. בגינה
 6. על המרפסת

קוביית צעצועים – יכולה לכלול אביזרי מין שונים או פריטים מהנים אחרים לשימוש. השימוש בקוביית צעצועים מוסיף ריגוש וגיוון לחוויה האינטימית שלכם. כל גלגול מביא עמו צעצוע אחר שיכול להעשיר את הרגעים המשותפים. לדוגמה:

 1. נוצה
 2. אזיקים
 3. ויברטור
 4. סרט קשירה
 5. שמן עיסוי
 6. כיסוי עיניים

ההכנה עצמה הייתה חוויה משעשעת. התיישבנו עם כוס יין, פתחנו מוזיקה נעימה והתחלנו לשתף רעיונות. התחלנו עם הדברים הפשוטים, כמו “נשיקה” ו”ליטוף”, ולאט לאט הפכנו ליצירתיים יותר ויותר. כל רעיון הוביל לצחוק ולשיחה כנה על מה שאנחנו אוהבים ומה שמעניין אותנו לנסות.

הרגע שהקובייה מתגלגלת

אחרי שהקובייה מוכנה, מגיע החלק הכיפי באמת – לגלגל אותה! ערב אחד, כששנינו היינו במצב רוח מתאים, החלטנו לתת לקובייה שלנו סיבוב ראשון. הגלגול הראשון הנחית על “ליטוף”. זה אולי נשמע פשוט, אבל פתאום זה הפך לרגע מאוד אינטימי ומיוחד. התחלנו להקדיש יותר תשומת לב אחד לשני, ללטף ולהתרגש מחדש.

כשאנחנו ממשיכים לגלגל את הקובייה, אנחנו מגלים דברים חדשים על עצמנו ועל מה שמעניין אותנו. קוביית סקס היא דרך מדהימה לחזק את הקשר הזוגי, להוסיף ריגוש ולהתנסות במשהו שונה. כל גלגול מביא איתו חוויה חדשה ושיחה פתוחה על מה שאנחנו מרגישים ורוצים.

רעיונות לדייטים עם קוביית דייטים

אם אתם מחפשים רעיונות לדייטים חדשים ומרגשים, קוביית סקס היא פתרון מושלם. ערב שקט בבית הופך פתאום להרפתקה זוגית. אפשר להתחיל עם ארוחת ערב אינטימית, ולאחר מכן לשבת יחד ולגלגל את הקובייה. כל פעולה שנבחרת מביאה עמה רגע של קירבה ואינטימיות.

תארו לעצמכם ערב שקט בבית. אתם מתחילים עם ארוחת ערב אינטימית ולאחר מכן עוברים לסלון. כוס יין ביד, מוזיקה נעימה ברקע, ואתם מגלגלים את הקוביות. קוביית המיקומים נוחתת על “מטבח”, קוביית הפעולות על “נשיקה”, קוביית הזמן על “10 דקות” וקוביית חלקי הגוף על “שפתיים”. התוצאה היא נשיקה של 10 דקות במטבח – רגע רומנטי ומיוחד.

אפשר גם לשלב את הקובייה בדייט מחוץ לבית – טיול בפארק, פיקניק רומנטי או אפילו לילה בבית מלון. כל פעם שהקובייה נשלפת, היא מביאה עמה את אותו התרגשות והתחדשות. זה כמו משחק קטן ששניכם יוצרים יחד, ומשחק כזה בהחלט משאיר זיכרונות נהדרים ורגעים שלא נשכח.

נניח שאתם בפארק, מוציאים את הקוביות ומשחקים. קוביית המיקומים נוחתת על “על המרפסת”, קוביית הצעצועים על “שמן עיסוי”, קוביית הפעולות על “עיסוי” וקוביית הזמן על “20 דקות”. עכשיו אתם יודעים שאתם הולכים לבלות 20 דקות על המרפסת בעיסוי עם שמן עיסוי. זה דייט בלתי נשכח שמכניס תחושת קרבה ועניין.

לחלופין, אפשר להכין ממש מן משחק זוגי עם קוביות דייטים באופן הבא:

א) קוביית אוכל – שתעזור לכם להחליט מה לאכול בדייט שלכם. הכנת הקובייה הזו הייתה חוויה משעשעת. אנחנו מצאנו את עצמנו מדברים על כל המאכלים שאנחנו אוהבים, ועל החוויות הכי טובות שהיו לנו עם כל אחד מהם. הנה כמה רעיונות לדברים שאפשר לכתוב על הקובייה:

 1. הבחירה שלי
 2. הבחירה שלך
 3. פיצה
 4. המבורגר
 5. מסעדה
 6. לבשל יחד

ב) קוביית הפעילות תעזור לכם להחליט מה לעשות בדייט. כשאנחנו הכנו את הקובייה הזו, חשבנו על כל הפעילויות שאנחנו אוהבים לעשות יחד. כל אופציה נראתה לנו מרגשת ומיוחדת, וידענו שכל גלגול יביא לנו חוויה נהדרת. הנה כמה רעיונות לדברים שאפשר לכתוב על הקובייה:

 1. להישאר בבית לסרט
 2. ערב משחקים
 3. באולינג
 4. מוזיאון
 5. לראות הופעה חיה
 6. פעילות לבחירתנו

ג) קוביית מה עושים אחרי – תעזור לכם להחליט איך לסיים את הערב. הכנת הקובייה הזו גרמה לנו לחשוב על כל הדרכים בהן אנחנו אוהבים לסיים את הערב. כל אופציה הביאה איתה תחושת סיום שונה ונעימה לדייט. הנה כמה רעיונות לדברים שאפשר לכתוב על הקובייה:

 1. קוקטיילים
 2. להתכרבל
 3. קפה
 4. קינוח
 5. לצאת למועדון
 6. לצאת להליכה

הכנת קוביות דייט נייט והשימוש בהן יכולה לשדרג כל דייט ולהכניס המון ריגוש ואינטימיות לזוגיות. זו דרך מושלמת לחזק את הקשר, ליצור זמן איכות יחד ולגלות דברים חדשים אחד על השני. הקוביות מאפשרות לכם להיות יצירתיים, פתוחים ומשוחררים, ולהכניס עניין לשגרה.

אני ובן זוגי מצאנו שהקוביות עוזרות לנו לתכנן דייטים מהנים ויוצאי דופן. כל ערב הפך להרפתקה קטנה, וכל דייט היה מלא ברגעים מצחיקים ומרגשים. אתם מוזמנים לנסות ולהכין את הקוביות שלכם ולראות איך זה משנה את הדינמיקה הזוגית שלכם.

קוביית סקס כמתנה מקורית

רוצים רעיונות למתנות מקוריות? תחשבו על קוביית סקס כמתנה לבן זוג. זה יכול להיות רעיון מושלם לחג האהבה, יום נישואין או כל אירוע אחר. הכנת הקובייה בעצמכם, עם מחשבה על בני הזוג, היא מתנה אישית ומיוחדת שמראה כמה אתם מכירים ואוהבים.

כשאני נתתי את הקובייה הזו כמתנה לזוג חברים, הם התרגשו והופתעו. הם סיפרו לי לאחר מכן שהם השתמשו בה בלילה רומנטי אחד, וזה הוביל לרגעים מאוד מיוחדים ומקרבים ביניהם. מתנה כזו לא רק מביאה עמה הנאה, אלא גם זמן איכות זוגי שכולם זקוקים לו.

שילוב קוביית סקס בשגרה

השימוש בקוביית סקס לא חייב להיות חד פעמי. זהו כלי נפלא לשלב בשגרה השבועית או החודשית. פעם בשבוע, אחרי יום עמוס, אפשר לשבת יחד ולתת לקובייה לקבוע איך ייראה הערב שלכם. זה משחרר ומכניס עניין חדש לשגרה.

השגרה שלנו לא פעם שואבת אותנו, ואנחנו שוכחים להשקיע אחד בשני. כשאני ובן זוגי החלטנו לשלב את הקובייה שלנו בשגרה, ראינו איך זה משפר את הקשר ומוסיף אנרגיה חדשה לזוגיות שלנו. כל שבוע אנחנו מגלים דברים חדשים, וצוחקים יחד על ההפתעות שהקובייה מביאה.

למה כדאי לנסות קוביית סקס?

אם אתם מחפשים דרך לרענן את הזוגיות ולהכניס קצת ריגוש ואינטימיות, קוביית סקס היא בדיוק מה שאתם צריכים. זה פשוט, מהנה ויצירתי. כל אחד יכול להכין קובייה כזו, והתהליך עצמו הוא חוויה זוגית מקרבת.

בנוסף, קוביית סקס היא כלי נהדר לשיפור התקשורת והכנות במערכת היחסים. כשאתם יושבים יחד ומחליטים על התוכן של הקובייה, אתם מדברים על מה שאתם אוהבים ורוצים. זה פותח שיחה ומאפשר לשתף דברים שאולי לא תמיד קל לדבר עליהם.

אל תחששו לנסות דברים חדשים ולהכניס קצת ריגוש לחיים. אני ובן זוגי מצאנו את קוביית הסקס ככלי נהדר לבלות יחד, לצחוק, להתרגש ולהתקרב. אתם מוזמנים לנסות ולהכין את הקובייה שלכם ולראות איך זה יכול לשנות את הדינמיקה הזוגית שלכם.

תגובות

תגובות

עוד פוסטים שתאהבו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתן את הפוסט? אשמח אם תשתפו!

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
WhatsApp

רוצות לקבל השראה ישירות למייל?

קבלי צ'קליסט
עם 20 רעיונות כיפיים
לערב רומנטי בבית!

קבלי צ'קליסט
עם 20 רעיונות כיפיים
לערב רומנטי בבית!